Co słychać?

ZA NAMI JUŻ PONAD ROK Z COVID-19, A SUNSARA NOTUJE NAJLEPSZE WYNIKI W HISTORII

Drodzy Klienci i Przyjaciele Sunsary,
Trudno mówić o minionym roku nie wspominając o pandemii. Dla nas stał on pod znakiem wiary w lepsze czasy, nieustępliwej walki, wznoszenia się na wyżyny kreatywności i takiej umiejętności przystosowywania się do zmian, o jakiej nam się wcześniej nie śniło.
Ciężka praca popłaca. Wszelkie straty z 2020 roku udało nam się odrobić z nawiązką zanim skończył się luty br. Faktycznie dwa pierwsze miesiące 2021 były u nas rekordowe pod względem liczby nowych uczestników, przewyższając wyniki Sunsary od 2015, kiedy to po raz pierwszy dowiedziała się o nas Polska. W międzyczasie zrealizowaliśmy też niejedną wyprawę i dodaliśmy do oferty kilka świeżych pozycji.
Tak bardzo cieszymy się, że możemy pisać do Was te życzenia spokojnie czekając na zbliżające się sezony i olbrzymi boom na turystykę, który już niebawem. Jesteśmy gotowi!
Najlepszego na te święta: zdrowia, szczególnie tym z Was, którzy zbierają siły po covid. Poza tym spokoju ducha, dużo miłości i jakiejś fajnej pasji, której nie odpuszczacie. Dla nas jest to podróżowanie.
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na naszych wyprawach!
Ula i Tomek

_sunsara@sunsara.pl
_22 122 02 15

Powrót do bloga Powrót do