Co słychać?

UGANDA, TANZANIA… CZYLI ZIMA W SUNSARZE POD ZNAKIEM AFRYKI [NOWA GALERIA]

Kiedy w polskich miastach wciąż panuje zimowa aura, jakiej już długo nie widzieliśmy, a obostrzenia pandemiczne nadal czekają na rozluźnienie, można by odnieść wrażenie, że dalekie podróże to pieśń bliżej nieokreślonej przyszłości… Nic bardziej mylnego!

Od początku roku afrykańskie wyprawy Sunsary idą pełną parą. Najpierw był wyprzedany wyjazd do Tanzanii, z Kilimandżaro, safari w światowej sławy parkach oraz magicznym Zanzibarem. Cała eskapada odbyła się zupełnie bezproblemowo, a Dach Afryki został zaliczony przez każdego uczestnika bez wyjątku.

Dwa tygodnie później ruszył nasz przejazd „de luks” przez Ugandę, z odwiedzinami w najlepszych parkach narodowych, w tym oczywiście Kibale (szympansy) i Bwindi (goryle). Podczas tej wyprawy zaprezentowaliśmy zupełnie nową jakość zwiedzania kraju koronnika – żadne inne polskie biuro podróży nie ma swojej ugandyjskiej ofercie tak komfortowych, wysmakowanych i wyjątkowych lodży, które siłą rzeczy stają się atrakcją samą w sobie. Kiedy safari trwa bite 12 dni, z wieloma ciekawymi aktywnościami, w tym aż 3 pieszymi safari, musi być czas na porządny relaks w nienagannych warunkach. Nasze 4-gwiazdkowe, kameralne lodże, doskonale się do tego nadają.
Już 2., 4. i 8. lutego ruszamy z 3 kolejnym wyprawami w Tanzanii. Jedną z nich będzie Wielka Migracja na południ Serengeti, z nowym, ulepszonym programem, w tym m.in. przelotem na Zanzibar prosto z PN Serengeti.
.
Poniżej świeżutka galeria z dopiero co zakończonej Ugandy.
.

 

Powrót do bloga Powrót do