Co słychać?

UGANDA – SAFARI JAKIEGO NIE ZNASZ…

Jeżeli nie było Cię jeszcze w Afryce, przygotuj się na szok. A jeżeli dane Ci już było zasmakować tamtejszej turystyki w krajach takich jak RPA, Namibia, Kenia etc., Uganda i tak Cię zadziwi.
.
Bardziej dzika i niedostępna, bardziej zielona, bardziej górzysta. Oprócz bogactwa zwierząt, w tym Wielkiej piątki Afryki, czekają na Ciebie monumentalne wodospady, wartkie rzeki i prawdziwy las deszczowy o nieprzeniknionej gęstwinie. A w nim przygoda wieńcząca wyprawę: spotkanie z dzikimi gorylami. Niejeden twardziel uronił tu łzę wzruszenia…
.
Nie zapominajmy też o szympansach – choć w opowieściach o Ugandzie pozostają w cieniu goryla, to obcowanie z nimi również budzi silne emocje i należy do najlepszych podróżniczych przeżyć.
.
Całość okraszona jest jakością Sunsary, gdzie wyznaczamy najwyższe standardy dla polskiego rynku egzotycznych wypraw. Od hoteli (lodży), przez posiłki, po transport i przewodników – nic nie jest pozostawione przypadkowi.
.
Czekając na kolejną porę suchą przedstawiamy Wam kilka smaczków z naszej ostatniej wyprawy pod przewodnictwem niezawodnej Uli Fuglewicz.
Wszystkim Uczestniczkom i Uczestnikom dziękujemy za okazane zaufanie, jak i doskonały materiał zdjęciowy.

_sunsara@sunsara.pl
_22 122 02 15

.

 

Powrót do bloga Powrót do