Co słychać?

TO NAJLEPSZY SEZON SUNSARY NA MONT BLANC (NA KAZBEKU TEŻ BYŁO WESOŁO)

Jest późne lato, czyli trwa tzw. peak season naszych europejskich wypraw wysokogórskich. W Sunsarze koncentrujemy się na kierunkach, w których wyspecjalizowaliśmy się przez lata. Budując zespół najlepszych przewodników, przerabiając najróżniejsze scenariusze… można powiedzieć, że jesteśmy gotowi na wszystko.
.
Na Mont Blanc póki co zaliczamy sezon życia; czas na zdobywanie szczytu tej góry jest teraz! Nasi seryjnie zdobywają szczyt, jedni po drugich – coś niesamowitego. Przy tej okazji pragniemy przypomnieć: jesteśmy dumni z tego, że jako jedyne polskie biuro pracowaliśmy już z większością elitarnych, polskich przewodników IVBV/IFMGA. Wszystko po to, aby dawać Wam bezpieczne, jakościowe wspinanie w Alpach, pod skrzydłami najlepszych z najlepszych. Tu: Ewa, Kasia, Jarek, Krzysiek i Tomek, na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni pod wodzą naszych przesympatycznych mocarzy Bartka Stoch-Michna i Marka Kaziora. Niektórzy już zameldowali się na szczycie, inni wciąż walczą…
.
Jednocześnie nasi dotknęli szczytu Kazbeku. Kolejny wierzchołek zdobyty tego lata przez zespoły Sunsary, w 4. łańcuchu górskim, na 3. kontynencie. Oczywiście wciąż z czystym kontem pod względem (tfu tfu) wypadków i tym podobnych zdarzeń. Jak widać, ekipa bawiła się wybornie.
.
Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym kochanym Uczestniczkom i Uczestnikom w jakże zgranych zespołach. Na zdjęciach wszystko wygląda tak łatwo i kolorowo, ale jedynie Wy wiecie, ile to wszystko kosztowało wysiłku, a Wasze zmęczone nogi nadal przypominają, że nikt Was nie wniósł na te góry
.
Autorami zdjęć jest przewodnik IVBV/IFMGA Bartek Stoch Michna. liderka wysokogórska Ula Fuglewicz oraz Uczestnicy wypraw.
Już teraz zapraszamy do zapisu na kolejne edycje naszych wypraw wysokogórskich: https://sunsara.pl/gory/
.

_sunsara@sunsara.pl
_22 122 02 15:

Powrót do bloga Powrót do