Co słychać?

NOWOŚĆ! UGANDA: GORYLE GÓRSKIE, DZIKIE SZYMPANSY I WIELKA PIĄTKA AFRYKI

Oto prezentujemy Wam najlepszą podróż przez Ugandę na polskim rynku, pod względem bogactwa programu, poziomu lodży i wyżywienia. Szczegóły:

  • Skupiamy się na najpiękniejszych miejscach kraju, nie „skacząc” przez granice sąsiednich państw, aby je zaliczać. Dzięki temu możesz przeżyć jedno z najbogatszych w faunę i florę safari świata, z odpowiednią dozą relaksu.
  • Przepiękne lodże, o standardzie 4 gwiazdek, niektóre nawet z basenami, w najbardziej odludnych i niespodziewanych miejscach. Są pośród nich ukryte perły, których nie znajdziesz na hotelowych portalach. Poczucie komfortu przy dłuższym pobycie na sawannie i w dżungli ma znaczenie, więc dzięki nim wyprawa wznosi się na znacznie wyższy poziom. Pokoje zawsze 2-osobowe z prywatną łazienką.
  • Pełne wyżywienie na bardzo wysokim poziomie przez cały pobyt w Ugandzie. Oprócz doskonałych obiadokolacji i obfitych śniadań, większość lunchy to ciepłe posiłki w lodżach.
  • Transport wysokiej jakości: wyłącznie niezawodne Toyota Land Cruiser z całkowicie podnoszonym dachem, lodówką, dostępem do prądu oraz niezależnym fotelem z podłokietnikami, przy oknie, dla każdego uczestnika.
  • Żadnych ukrytych kosztów.
  • Bezpieczeństwo i profesjonalizm: Chociaż Uganda wciąż jest w dużej mierze turystycznie niezagospodarowana, z nami możesz liczyć na najwyższą jakość na każdym etapie Twojej wyprawy.
  • Najlepsi przewodnicy i polskojęzyczny lider: Zarówno podczas safari jeepem, pieszego śledzenia nosorożców, czy przechodzenia przez dżunglę – do współpracy z nami wybieramy wyłącznie przewodników z najwyższej półki, o doskonałej wiedzy i umiejętności komunikowania się. Z kolei nasi polskojęzyczni liderzy w Ugandzie spełniają surowe standardy Sunsary, w tym m.in. doskonale znają kraj, lokalne zwyczaje i trasę Twojej wyprawy.

Dokładny program, mapa, cena, terminy etc.: https://sunsara.pl/uganda/

_sunsara@sunsara.pl
_22 122 02 15

Powrót do bloga Powrót do