Co słychać?

NOWA GWARANCJA TURYSTYCZNA DLA SUNSARY OD SIGNAL IDUNA S.A., SZÓSTY ROK Z RZĘDU

Zwykle nie chwalimy się takimi oczywistymi oczywistościami, teraz jednak jest nieco inny czas i warto dzielić się każdą wiadomością, ugruntowującą Wasze zaufanie do Sunsary.

Miło nam więc poinformować, iż towarzystwo ubezpieczeń Signal Iduna S.A. szósty rok z rzędu udzieliło nam gwarancji turystycznej, chroniącej środki pieniężne wpłacane przez naszych Klientów.

Być może nie wszyscy z Was wiedzą, że w Polsce taką coroczną weryfikacją objęty jest każdy touroperator, niezależnie od jego wielkości i zakresu działań. Bo turystyka, to bardzo mocno uregulowana branża (co jest również cenną informacją dla zapisujących się na wyprawy z różnej maści klubami, nie objętymi żadnymi formalnymi wymogami).

Przyznanie nam nowej gwarancji przypadło na okres zdominowany przez covid-19, kiedy to ubezpieczyciele prześwietlają finanse operatorów turystyki jak nigdy dotąd. Jest to więc kolejne potwierdzenie, że mimo wirusa, fundamenty Sunsary pozostają niezachwiane.

Obecnie jesteśmy skoncentrowani w 100% na realizacji potwierdzonych wypraw, z którymi ruszamy pełną parą od początku wakacji. Jak już zapewne słyszeliście, rząd zapowiedział otwarcie granic państwowych 15.czerwca.
Listę potwierdzonych wyjazdów letnich znajdziecie tu: https://sunsara.pl/wirus-odpuszcza-a-my-potwierdzamy-nasze-letnie-wyprawy/

Już się nie możemy doczekać na kolejne wspaniałe przygody z Wami!

_sunsara@sunsara.pl
_22 122 02 15

Ula i Tomek
Założyciele Sunsary

Powrót do bloga Powrót do