Co słychać?

NEPALSKIE HIMALAJE 2021 r. – EPICKI WYJAZD W DOBOROWYM TOWARZYSTWIE

Wyprawa zdecydowanie z kategorii magicznych. Na Kala Patthar (5660 m n.p.m.) wszedł komplet grupy Hilary, prowadzonej przez Ulę oraz grupy Tenzing, prowadzonej przez Tomka, w sumie 21 osób. Nie wymiękł nikt, nikt nie odpuścił. Brawo Kochani!!
.
Mało tego, byliśmy świadkami czegoś rzadkiego: bezchmurnego nieba nad Everestem o zachodzie słońca. Kto był na tym trekkingu, wie, że tutaj, nawet kiedy dopisuje pogoda, niebo popołudniu bardzo często zachodzi chmurami; ale zdarzają się wyjątki. Wówczas Everest płonie na czerwono i ciężko uwierzyć, że ten spektakl dzieje się naprawdę.
.
Kolejnym rozdziałem tej pięknej sagi była walka podgrupy Island Peak. Gosia, Olga, Karolina, Michał, Marek i Ernest zmierzyli się z naprawdę dużym wyzwaniem wysokogórskim, przypomnijmy, że po już wielodniowym, ponad 100-km trekkingu, zdobyciu Kala Patthar i odwiedzeniu Bazy pod Everestem. Odsetek sukcesu wyniósł 83%, czyli dużo, jak na tak wymagającą fizycznie górę. Gratulujemy Wam wspaniałego wyniku, wielkiej wytrwałości i charakteru. Coś pięknego!
.

Dziękujemy też wszystkim, w szczególności Ernestowi, Michałowi, Edycie i Markowi za świetny materiał zdjęciowy.
.
Zapisz się już dziś na kolejne edycje: https://sunsara.pl/himalaje-nepal/

_sunsara@sunsara.pl
_22 122 02 15

.

 

Powrót do bloga Powrót do