Co słychać?

NEPAL: LOT HELIKOPTEREM DO EVERESTU NA AŻ 7000 m. TERAZ ROZSZERZONY O RAFTING I POKHARĘ

Niezmiernie nam miło zaprezentować Wam naszą ulepszoną wersję nietrekkingowej wyprawy po Nepalu. Oprócz jedynego na polskim rynku lotu śmigłowcem do Everestu, do aż 7000 m n.p.m. (z 5/6 lądowaniami), połączonego z 2-dniowym zwiedzaniem Doliny Katmandu, macie teraz nowe możliwości. Są nimi na przykład: wspaniała przygoda raftingowa na rzece Trishuli, a także 2-dniowe zwiedzanie klimatycznej Pokhary, położonej nad malowniczym jeziorem Phewa, z widokiem na ośmiotysięczniki Annapurnę i Dhulagiri. Można je będzie podziwiać z jeszcze lepszej perspektywy, podczas spektakularnego wschodu słońca na Sarankot, kiedy to Waszym oczom ukaże się też trzeci pobliski ośmiotysięcznik: Manaslu.

Ostatnią ważną zmianą było podniesienie minimalnego standardu hotelu w Katmandu. Teraz, zarówno w stolicy, jak i poza nią, będziemy gościć Was wyłącznie w bardzo wysoko ocenianych, 4-gwiazdkowych hotelach.

Szczegóły, w tym terminy, ceny, mapy etc. znajdziecie pod tym linkiem: https://sunsara.pl/nepal-helikopterem-do-everestu/

_sunsara@sunsara.pl
_22 122 02 15
.

Powrót do bloga Powrót do