Co słychać?

TO BYŁ NAJLEPSZY ROK DLA SUNSARY OD NASZEGO POWSTANIA W 2015…

W tym roku na zdjęcie towarzyszące życzeniom bożonarodzeniowym wybraliśmy choinkę z naszego domo-biura. Wszak Sunsara jest firmą rodzinną, a to jest pierwsza choinka w jej nowej bazie przy Bernardyńskiej w Warszawie.
.
Drugi rok pod znakiem pandemii był dla nas paradoksalny. Przekraczanie granic i swobodne przemieszczanie się, niegdyś banalna oczywistość, dziś wiążą się z ciężką pracą organizacyjną i precyzyjnym planowaniem. Z drugiej strony obdarowaliście nas takim zaufaniem, że pod względem liczby uczestników był to najlepszy rok od powstania Sunsary w 2015. Dziękujemy!
.
Bardzo cieszy nas fakt, że mimo nadzwyczajnej sytuacji na rynku turystycznym, nie tylko udało nam się przetrwać, ale i rozwinąć, organizując wyprawy do nowych destynacji w naszym portfolio: Ekwadoru z Galapagos oraz Patagonii.
Obecnie jesteśmy również w trakcie unowocześniania administracji firmy, aby móc jeszcze częściej prezentować Wam premiery niebanalnych programów podróżniczych. Kochani, tym razem na nadchodzące Święta i Nowy Rok Życzymy Wam oraz sobie niezłomności i wiary w to, że pandemia już wkrótce stanie się przeszłością, abyśmy wreszcie mogli oddychać pełną podróżniczą piersią.
.
Do zobaczenia na szlaku w 2022 r.!

Powrót do bloga Powrót do