MALEDIWY Nurkowanie & Spa na luksusowym jachcie

+ możliwość odbycia kursu dla nieposiadających certyfikatu nurkowego

10 dni

Dlaczego z nami? Opis wyprawy Dzień po dniu

Zabiegi spa Galeria Cena i terminy

Sprawdź dostępność

Przewiń stronę w dół albo kliknij w przycisk, aby przejść do interesującej Cię sekcji


Dlaczego z nami? Co nas wyróżnia?

 • Malediwy na pokładzie luksusowego jachtu motorowego to zupełnie nowe doświadczenie.

 • Zdecydowanie nie tylko dla nurków: Wykwintne jedzenie z najlepszych owoców morza, doskonałe spa prowadzone przez wyspecjalizowany zespół, bogactwo plaż najwyższych lotów, możliwość uprawiania snorkelingu, sportów plażowych…

 • Jeżeli Twój partner lub partnerka nie nurkuje, możesz wybrać inny pakiet usług dla siebie (nurkowanie) i inny dla niej/niego (spa)

 • Możliwość zdobycia certyfikatu nurkowego.

 • Codziennie nowe, najlepsze miejsca nurkowe archipelagu.

 • Codziennie inne, bajkowe wyspy i plaże w najbardziej ukrytych zakątkach, do których nie dotrzesz w żaden inny sposób.

 • Odbiór z lotniska w Male i powrót na lotnisko w asyście członka załogi.

 • 3 posiłki dziennie już wliczone w cenę.

 • Pływamy przez prawie cały rok! Wylot w Warszawy w każdy piątek a powrót w niedzielę, czyli potrzebujesz tylko tydzień urlopu.

powrót do góry strony

Opis wyprawy

Marzysz o wakacyjnej regeneracji swego ciała połączonej z aktywnym wypoczynkiem? Jeżeli tak, wybierz się z nami na rejs po Malediwach luksusowym jachtem motorowym z ofertą Nurkowanie & Spa. W ramach otrzymasz niej 6 nurkowań w wybranych przez Ciebie miejscach nurkowych, odwiedzanych na naszej trasie oraz 4 z 14 dostępnych w pakiecie zabiegów spa. Profesjonalna załoga oraz doświadczeni instruktorzy nurkowania zadbają o to, aby Twój pobyt na tej pięknej jednostce był dla Ciebie wyjątkową i pełną wrażeń przygodą, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa. Nasze zabiegi i masaże, wykonywane przez wysokiej klasy fachowców, wprowadzą Cię w stan głębokiej relaksacji i przyniosą ukojenie zmysłom. Ponadto będziesz mieć możliwość odwiedzenia rajskich wysp archipelagu, snorklowania w jego lazurowych wodach, a także uprawiania jogi pod okiem jednego z naszych instruktorów. Całość przy akompaniamencie wykwintnej kuchni, której szef będzie przyrządzać dla Ciebie potrawy z najlepszych owoców morza. Zapraszamy!

powrót do góry strony

Dzień po dniu

Trasa Perły Malediwów

Kliknij w mapę, aby powiększyć

DZIEŃ 1

Wylot z Warszawy.

DZIEŃ 2

Przylot do Male. Nasz lokalny reprezentant zabierze Cię z lotniska na pokład luksusowego jachtu motorowego, na którym będziesz mieszkać przez następny tydzień. Zanim zakwaterujesz się w swojej przytulnej kajucie, otrzymasz od naszej załogi napój powitalny. Następnie popłyniemy do Boduhithi, gdzie zakotwiczymy. Tego dnia poznasz członków załogi, którzy zaznajomią Cię z zasadami bezpieczeństwa na statku.

W ramach programu Nurkowanie & Spa, przysługuje Ci 6 nurkowań, które możesz dowolnie wybrać z prezentowanych tu w kolejnych dniach wyprawy. Kolejne nurkowania dostępne za dodatkową opłatą.

W pozostałym czasie możesz oddać się bezkresnemu relaksowi i korzystać z pakietu Spa, czyli 4 wybranych przez Ciebie zabiegów. Przeczytaj więcej o poszczególnych zabiegach w osobnej sekcji tej strony.

Aby brać udział w nurkowaniach wymagana jest licencja PADI lub jej odpowiednik. Osoby początkujące mogą ją zdobyć podczas rejsu.

DZIEŃ 3

Pierwsze nurkowanie tego dnia odbędzie się przy Boduhithi Thila, jednym z najlepszych miejsc na spotkanie mant. Zobaczyć tu można również rekiny, ryby rafowe oraz barwne miękkie koralowce. Przy rafie znajdują się zatoczki z piaszczystym dnem, znane jako Siedlisko Mant Boduhiti, gdzie ponownie zejdziemy pod wodę, by oglądać te wspaniałe stworzenia. Następnie popłyniemy do Atolu Rasdhoo. Trzecie nurkowanie w Rasdhoo Madivaru, gdzie przy odrobinie szczęścia zobaczymy rekiny młoty, a także orlenie, białopłetwe rekiny rafowe, tuńczyki oraz makrele. W międzyczasie osoby nienurkujące mogą snorklować albo odpocząć na plaży Madivaru Finolhu. Drink na tarasie statku z widokiem na zachodzące słońce.

DZIEŃ 4

Wczesne nurkowanie w Kuramati Kundu, gdzie często spotkać można rekiny młoty. Nie-nurkowie mogą snorklować lub plażować na Wyspie Piknikowej. Drugie nurkowanie tego dnia w wyżej opisanym Rasdhoo Madivaru. Po lunchu przepłyniemy do Północnego Atolu Ari, gdzie w Maaya Thila po raz trzeci zejdziemy pod wodę. Występują tu podwodne jasknie, kolorowe korale i gorgonie oraz wiele gatunków ryb, w tym: szaro- i białopłetwe rekiny rafowe, żółwie, tuńczyki i barakudy. Nocą popłyniemy w kierunku Alikoirah.

DZIEŃ 5

Wczesne nurkowanie w Rybiej Głowie, jednym z najbardziej chronionych i najsławniejszych miejsc nurkowych na całych Malediwach. Zobaczyć tu można m.in. rekiny rafowe, napoleony, lucjany, tuńczyki, barakudy i żółwie. Jest to idealne miejsce dla wszystkich nurków, zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. Przepłyniemy do obszaru Constance Moofushi Resort, w okolicach którego zanurkujemy w Siedlisku MantMoofushi. Rejs w stronę wyspy Innafushi, gdzie odbędzie się trzecie nurkowanie w Jaskiniach Bulhalhohi, zarezerwowane dla doświadczonych nurków z uwagi na silne prądy morskie. Jest to wyjątkowe miejsce, głównie dzięki ciekawej topografii i podwodnym jaskiniom. Spotkać tu można między innymi rekiny rafowe i napoleony. Wieczorem czeka nas barbacoa na plaży oraz impreza w barze Lagoon. Rejs w kierunku Maamigili.

DZIEŃ 6

Największą atrakcją dzisiejszego dnia będą dwa nurkowania z olbrzymimi, aczkolwiek niegroźnymi rekinami wielorybimi. Choć są to największe znane ryby świata, dla człowieka nie stanowią żadnego zagrożenia, gdyż żywią się wyłącznie planktonem i nektonem. Osoby nienurkujące mogą je obserwować także z tarasu statku. Rejs w kierunku Dhigurah lagoon. Wieczorem czeka nas prezentacja o rekinach wielorybich na tarasie jachtu.

DZIEŃ 7

Wczesne nurkowanie przy Wraku Kudhima, który zatonął w marcu 1999 roku. Drugie odbędzie się przy Pękniętej Skale, czyli unikalnej formacji skalnej z kanionem dzielącym ją na dwie części. Tu podziwiać można barwne, miękkie korale, napoleony, Skorpenowate, żółwie oraz różne rodzaje muren. Następnie płyniemy w stronę Alimatha, w Atolu Vaavu. Wieczorem czeka nas drugie nocne nurkowanie w Alimatha House Reef, w doborowym towarzystwie rekinów pielęgniarzy. Ostatnią atrakcją tego dnia będzie film wyświetlany na tarasie statku.

DZIEŃ 8

Poranne nurkowanie w Miyaru Kandu, gdzie można zobaczyć duże ryby pelagiczne, a także rekiny. Przepływamy do Atolu Południowego Male. Przy wysepce Kandhooma Thila będziesz mieć możliwość ponownego zanurkowania. Plażowanie i snorklowanie na Seksownej Plaży. Po lunchu godzinna wycieczka po lokalnej wyspie Maafushi. Po południu czeka Cię ostatnie zejście pod wodę przy Wraku Kuda Giri, leżącym na głębokości 30 metrów. Jest on niewielki, ale bardzo fotogeniczny, dzięki porastającym go koralom i zamieszkałym w nim morskim stworzeniom jak np: skrzydlice, kraby, krewetki, ślimaki nagoskrzelne czy żółwie. Rejs w kierunku Kurumba, niedaleko Male. Pożegnalna kolacja w restauracji na jachcie.

DZIEŃ 9

Po śniadaniu żegnamy się z załogą i opuszczamy statek. Transfer na lotnisko. Wylot do Warszawy.

DZIEŃ 10

Powrót do kraju

powrót do góry strony

Zabiegi spa

W ramach programu Nurkowanie & Spa przysługują Ci 4 zabiegi, które możesz dowolnie wybrać z poniższej listy. Kolejne zabiegi dostępne za dodatkową opłatą.

Masaż balijski – 50 minut

Tradycyjna terapia znana z właściwości wzmacniających i leczących ciało, łącząca rozciąganie, powolne gładzenie, rolowanie skóry oraz uciskanie jej powierzchnią dłoni i kciukami. Masaż ten, płynny i harmonijny, poprawia przepływ krwi i limfy oraz łagodzi stres.

Masaż szwedzki – 50 minut

Klasyczna europejska technika polegająca na manipulowaniu, czyli głębokim uciskaniu mięśni przy użyciu aromatycznych olejków do masażu. Doskonale relaksuje i ożywia organizm. Masaż szwedzki stymuluje krążenie krwi, co jest równieżskuteczne w leczeniu układu limfatycznego, mięśniowego i nerwowego.

Masaż pleców i ramion – 30 minut

Przyjemny, energetyczny masaż, usuwający głęboko zakorzenione napięcia w górnych częściach ciała. Masowanie wszystkich mięśni szyi, ramion, głowy i twarzy przyniesieCi ulgę od stresu i pozostawi uczucie głębokiego odprężenia.

Akupresura – 30 minut

To starożytna sztuka masowania stóp, polegająca na uciskaniu konkretnych punktów na ciele, co z kolei oddziałuje na cały organizm. Ścieżki energetyczne otwierają się i oczyszczają, wpływając pozytywnie na krąże i dając poczucie pełnej świadomości Twego ciała. Dodaje energii i odnawia.

Masaż Abhayanga – 50 minut

Uznawany za matkę wszystkich masaży. Oparty na ajurwedyjskiej tradycji masaż całego ciała przy użyciu obfitej ilości podgrzanych olejków ziołowych dobranych specjalnie do Twojego rodzaju ciała. Ten starożytny styl masażu, posługujący się dynamiczną i przepływową techniką Abhayanga, został stworzony by przywrócić Ci równowagę ciała i umysłu. Doskonale wpływa na zniwelowanie stresu i zwiększenie poziomu energii.

Masaż Champissage – 40 minut

Ajurwedyczny masaż głowy i włosów. Uspokajający zabieg stymulujący skórę głowy, odżywiający cebulki włosów i włosy, łagodzący zmęczenie psychiczne, pomagający w zwiększeniu jasności umysłu i koncentracji oraz równoważący emocje.

Masaż Sportowy Scubaspa – 50 minut

Idealny zabieg dla tych, którzy żyją w szybkim tempie i preferują aktywny wypoczynek. Powolne i mocne uciskanie oraz techniki mobilizacji punktów spustowych i stawów używane są dla rozluźnienia usztywnionych partii ciała, podczas gdy aplikowanie gorących olejków i termalnych podkładek zwiększa miejscowo krążenie, pomagając ciału uwulnić się toksyn. Masaż ten stworzony został z myślą o zaspokojeniu najczęstszej potrzeby turystów: głęboko relaksującego zabiegu spa, działającego jak dodatkowy zastrzyk witalnej siły.

Tradycyjna filipińska sztuka leczenia – 50 minut

Starodawny masaż filipiński koncentrujący się na punktach meridianowych i przepływie energii przez ciało. Wykorzystuje repetytywne uciskanie kciukiem, które odmładza i relaksuje naciągnięte i napięte części ciała. Starożytne techniki leczniczych uderzeń w konkretne punkty akupunkturowe przywracają energię życiową znaną jako„chi“. Metodę tę charakteryzują powolne, przemyślane pociągnięcia, usuwające zatory i zakwasy. Masaż ten jest szczególnie polecany dla osób z bólami górnych części pleców, bólów związanych ze stresem i niepokojem wewnętrznym.

Japoński masaż Shiatsu – 50 minut

Japońska technika uciskania punktowego oparta na założeniach akupunktury. Masaż działa na witalne punkty energii w ciele, dzięki czemu przywraca prawidłowy przepływ energii życiowej CHI. Łączy on „ucisk kciukami” z techniką suchego masażu.

Scubaspa – Promienista Twarz – 40 minut

To celebracja piękna i zdrowia. Pielęgnacyjny zabieg twarzy, który pozwoli utrzymać skórę z problemami w zdrowej kondycji. Polega on na: oczyszczeniu twarzy, złuszczaniu kwasami owocowymi, otwarciu porów przy pomocy ciepłej pary, usuwaniu pryszczy, wągrów i zaskórniaków, masażu twarzy, nałożeniu maseczki i głębokiego nawilżenia, dzięki czemu Twoja twarz będzie promieniała młodością.

Zabieg po opalaniu z Aloe Vera – 30 minut

Zabieg ten łagodzi, naprawia i odmładza skórę po wystawieniu jej na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Ponadto wygładza i tonuje epidermę.

Spa Manicure – 60 minut

Oferujemy Tobie kompleksowy zabieg pielęgnacyjny dla pięknych i zdrowych dłoni i paznokci. Ten godzinny zabieg obejmuje: piłowanie, namaczanie, obcinanie skórek i paznokci, peeling, maseczkę odżywiającą oraz polerowanie paznokci.

Spa Pedicure – 60 minut

Kompleksowy zabieg pielęgnacyjny dla pięknych stóp, obejmuje: namaczanie, oczyszczanie i usuwanie zrogowaciałego naskórka, co działa upiększająco i odmładzająco na skóręstóp. Ostatni etap: malowanie paznokci :).

Scubaspa maska na całe ciało – 60 minut

Zabieg ten usuwa z organizmu toksyny oraz poprawia metabolizm. Skóra wydaje się być jędrniejsza, zdrowsza i mocno odżywiona poprzez wniknięcie w nią cennych minerałów. Zabieg pomaga także w redukcji skórki pomarańczowej.

W naszej ofercie znajdują się również zabiegi Deluxe, z których możesz skorzystać w ramach opcji dodatkowej. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać pełną listę dostępnych zabiegów.

powrót do góry strony


Cena i terminy

Lato 2024. Cena*: 3855 USD + przelot**

31.maja – 09.czerwca, 2024
07.czerwca – 16.czerwca, 2024
14.czerwca – 23.czerwca, 2024
21.czerwca – 30.czerwca, 2024
28.czerwca – 07.lipca, 2024
05.lipca – 14.lipca, 2024
12.lipca – 21.lipca, 2024
19.lipca – 28.lipca, 2024
26.lipca – 04.sierpnia, 2024
02.sierpnia – 11.sierpnia, 2024
09.sierpnia – 18.sierpnia, 2024
16.sierpnia – 25.sierpnia, 2024
23.sierpnia – 01.września, 2024
30.sierpnia – 08.września, 2024
06.września – 15.września, 2024
13.września – 22.września, 2024
20.września – 29.września, 2024
27.września – 06.października, 2024
04.października – 13.października, 2024
11.października – 20.października, 2024
18.października – 27.października, 2024
25.października – 03.listopada, 2024
01.listopada – 10.listopada, 2024

 

Jesień 2024. Cena*: 4625 USD + przelot**

08.listopada – 17.listopada, 2024
15.listopada – 24.listopada, 2024
22.listopada – 01.grudnia, 2024
29.listopada – 08.grudnia, 2024
06.grudnia – 15.grudnia, 2024
13.grudnia – 22.grudnia, 2024

 

Boże Narodzenie i Nowy Rok 2024/2025. Cena*: 5320 USD + przelot**

20.grudnia – 29.grudnia, 2024
27.grudnia – 05.stycznia, 2025

 

Zima – wiosna 2025. Cena*: 4625 USD + przelot**

03.stycznia – 12.stycznia, 2025
10.stycznia – 19.stycznia, 2025
17.stycznia – 26.stycznia, 2025
24.stycznia – 02.lutego, 2025
31.stycznia – 09.lutego, 2025 (Dopłata 460 USD)
07.lutego – 16.lutego, 2025 (Dopłata 460 USD)
14.lutego – 23.lutego, 2025 (Dopłata 460 USD)
21.lutego – 02.marca, 2025 (Dopłata 460 USD)
28.lutego – 09.marca, 2025 (Dopłata 460 USD)
07.marca – 16.marca, 2025 (Dopłata 460 USD)
14.marca – 23.marca, 2025 (Dopłata 460 USD)
21.marca – 30.marca, 2025 (Dopłata 460 USD)
28.marca – 06.kwietnia, 2025
04.kwietnia – 13.kwietnia, 2025
11.kwietnia – 20.kwietnia, 2025
18.kwietnia – 27.kwietnia, 2025
25.kwietnia – 04.maja, 2025
02.maja – 11.maja, 2025
09.maja – 18.maja, 2025
16.maja – 25.maja, 2025
23.maja – 01.czerwca, 2025

 


Publikacja terminów na kolejny okres: 07.01.2025 r.


Cena zawiera:

 • Wszystkie lokalne podatki, w tym 10% tzw. Service Charge, 16% lokalnego podatku VAT oraz opłatę klimatyczną
 • Transport z lotniska w Male do godz. 16 w dniu odpłynięcia i z powrotem w dzień ukończenia rejsu
 • Zakwaterowanie w dwuosobowej kabinie typu Gwiazda Oceanów* na pokładzie luksusowego jachtu motorowego,
 • 3 pyszne i zróżnicowane posiłki dziennie,
 • 6 dowolnie wybranych nurkowań (z dostępnych ca. 15 – 17),
 • 4 zabiegi spa (do wyboru z 14 możliwości),
 • Butle 12 l., pas balastowy, balast, płetwy, maska
 • Zestaw ABC do snoreklingu,
 • Wodę pitną bez ograniczeń oraz soki, kawę i herbatę podczas śniadań do godz. 9 rano,
 • Napój powitalny,
 • Udział w zajęciach jogi z instruktorem (w zależności od dostępności),
 • Pakiet internetowy 1 GB na osobę,
 • Wycieczki podczas rejsu.
 • Ubezpieczenie KL + NNW + OC + bagaż

Cena nie zawiera:

 • Napojów alkoholowych i innych napojów, z wyjątkiem podawanych do śniadania i wody pitnej

* Za dodatkową opłatą możliwość zakwaterowania w kabinie o wyższym standardzie

** Za bilety lotnicze nie pobieramy żadnej marży ani opłat manipulacyjnych. Płacisz tyle, ile wynosi faktyczna cena biletu.


Sprawdź dostępność

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie dotyczące tej wyprawy.
Masz pytanie ogólne? Sprawdź nasze odpowiedzi w zakładce Jak to działa?


  Pola oznaczone * są wymagane