MALEDIWY


Nurkowanie & Spa


na luksusowym jachcie

 

+ możliwość odbycia kursu dla nieposiadających certyfikatu nurkowego

 

10 dni

Dlaczego z nami? Co nas wyróżnia?

 • Malediwy na pokładzie luksusowego jachtu motorowego to zupełnie nowe doświadczenie.
 • Codziennie nowe, najlepsze miejsca nurkowe archipelagu.
 • Codziennie inne, bajkowe wyspy i plaże w najbardziej ukrytych zakątkach, do których nie dotrzesz w żaden inny sposób.
 • Możliwość zdobycia certyfikatu nurkowego.
 • Jeżeli Twój partner lub partnerka nie nurkuje, może towarzyszyć Ci w rejsie korzystając z pakietu Spa.
 • Polskojęzyczny rezydent na pokładzie.
 • Odbiór z lotniska w Male i powrót na lotnisko w asyście członka załogi.
 • Możliwość korzystania z zabiegów spa, prowadzonych przez wyspecjalizowaną kadrę masażystów.
 • Wykwintne jedzenie z najlepszych owoców morza. 3 posiłki dziennie już wliczone w cenę.
 • Pływamy cały rok! Wylot w Warszawy w każdy piątek a powrót w niedzielę, czyli potrzebujesz tylko tydzień urlopu.
powrót do góry strony

Opis wyprawy

Marzysz o wakacyjnej regeneracji swego ciała połączonej z aktywnym wypoczynkiem? Jeżeli tak, wybierz się z nami na rejs po Malediwach luksusowym jachtem motorowym z ofertą Nurkowanie & Spa. W ramach otrzymasz niej 6 nurkowań w wybranych przez Ciebie miejscach nurkowych, odwiedzanych na naszej trasie oraz 6 z 13 dostępnych w pakiecie zabiegów spa. Profesjonalna załoga oraz doświadczeni instruktorzy nurkowania zadbają o to, aby Twój pobyt na tej pięknej jednostce był dla Ciebie wyjątkową i pełną wrażeń przygodą, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa. Nasze zabiegi i masaże, wykonywane przez wysokiej klasy fachowców, wprowadzą Cię w stan głębokiej relaksacji i przyniosą ukojenie zmysłom. Ponadto będziesz mieć możliwość odwiedzenia rajskich wysp archipelagu, snorklowania w jego lazurowych wodach, a także uprawiania jogi pod okiem jednego z naszych instruktorów. Całość przy akompaniamencie wykwintnej kuchni, której szef będzie przyrządzać dla Ciebie potrawy z najlepszych owoców morza. Zapraszamy!

powrót do góry strony

Dzień po dniu

Trasa Perły Malediwów

.

Kliknij w mapę, aby powiększyć
.

DZIEŃ 1
Wylot z Warszawy.

DZIEŃ 2
Przylot do Male. Nasz polski rezydent zabierze Cię z lotniska na pokład luksusowego jachtu motorowego, na którym będziesz mieszkać przez następny tydzień. Zanim zakwaterujesz się w swojej przytulnej kajucie, otrzymasz od naszej załogi powitalnego drinka. Następnie popłyniemy do Boduhithi, gdzie zakotwiczymy. Tego dnia poznasz członków załogi, którzy zaznajomią Cię z zasadami bezpieczeństwa na statku.

W ramach programu Nurkowanie & Spa, przysługuje Ci 6 nurkowań, które możesz dowolnie wybrać z prezentowanych tu w kolejnych dniach wyprawy. Kolejne nurkowania dostępne za dodatkową opłatą.
W pozostałym czasie możesz oddać się bezkresnemu relaksowi i korzystać z pakietu Spa, czyli 4 wybranych przez Ciebie zabiegów. Przeczytaj więcej o poszczególnych zabiegach w osobnej sekcji tej strony.

Aby brać udział w nurkowaniach wymagana jest licencja PADI lub jej odpowiednik. Osoby początkujące mogą ją zdobyć podczas rejsu.

DZIEŃ 3
Pierwsze nurkowanie tego dnia odbędzie się przy Boduhithi Thila, jednym z najlepszych miejsc na spotkanie mant. Zobaczyć tu można również rekiny, ryby rafowe oraz barwne miękkie koralowce. Przy rafie znajdują się zatoczki z piaszczystym dnem, znane jako Siedlisko Mant Boduhiti, gdzie ponownie zejdziemy pod wodę, by oglądać te wspaniałe stworzenia. Następnie popłyniemy do Atolu Rasdhoo. Trzecie nurkowanie  w  Rasdhoo Madivaru, gdzie przy odrobinie szczęścia zobaczymy rekiny młoty, a także orlenie, białopłetwe rekiny rafowe, tuńczyki oraz makrele. W międzyczasie osoby nienurkujące mogą snorklować albo odpocząć na plaży Madivaru Finolhu. Drink na tarasie statku z widokiem na zachodzące słońce.

DZIEŃ 4
Wczesne nurkowanie w Kuramati Kundu, gdzie często spotkać można rekiny młoty. Nie-nurkowie mogą snorklować lub plażować na Wyspie Piknikowej. Drugie nurkowanie tego dnia w wyżej opisanym Rasdhoo Madivaru. Po lunchu przepłyniemy do Północnego Atolu Ari, gdzie w Maaya Thila po raz trzeci zejdziemy pod wodę. Występują tu podwodne jasknie, kolorowe korale i gorgonie oraz wiele gatunków ryb, w tym: szaro- i białopłetwe rekiny rafowe, żółwie, tuńczyki i barakudy. Nocą popłyniemy w kierunku Alikoirah.

DZIEŃ 5
Wczesne nurkowanie w Rybiej Głowie, jednym z najbardziej chronionych i najsławniejszych miejsc nurkowych na całych Malediwach. Zobaczyć tu można m.in. rekiny rafowe, napoleony, lucjany, tuńczyki, barakudy i żółwie. Jest to idealne miejsce dla wszystkich nurków, zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. Przepłyniemy do obszaru Constance Moofushi Resort, w okolicach którego zanurkujemy w Siedlisku Mant Moofushi. Rejs w stronę wyspy Innafushi, gdzie odbędzie się trzecie nurkowanie w Jaskiniach Bulhalhohi, zarezerwowane dla doświadczonych nurków z uwagi na silne prądy morskie. Jest to wyjątkowe miejsce, głównie dzięki ciekawej topografii i podwodnym jaskiniom. Spotkać tu można między innymi rekiny rafowe i napoleony. Wieczorem czeka nas barbacoa na plaży oraz impreza w barze Lagoon. Rejs w kierunku Maamigili.

DZIEŃ 6
Największą atrakcją dzisiejszego dnia będą dwa nurkowania z olbrzymimi, aczkolwiek niegroźnymi rekinami wielorybimi. Choć są to największe znane ryby świata, dla człowieka nie stanowią żadnego zagrożenia, gdyż żywią się wyłącznie planktonem i nektonem. Osoby nienurkujące mogą je obserwować także z tarasu statku. Rejs w kierunku Dhigurah lagoon. Wieczorem czeka nas prezentacja o rekinach wielorybich na tarasie jachtu.

DZIEŃ 7
Wczesne nurkowanie przy Wraku Kudhima, który zatonął w marcu 1999 roku. Drugie odbędzie się przy Pękniętej Skale, czyli unikalnej formacji skalnej z kanionem dzielącym ją na dwie części. Tu podziwiać można barwne, miękkie korale, napoleony, Skorpenowate, żółwie oraz różne rodzaje muren. Następnie płyniemy w stronę Alimatha, w Atolu Vaavu. Wieczorem czeka nas drugie nocne nurkowanie w Alimatha House Reef, w doborowym towarzystwie rekinów pielęgniarzy. Ostatnią atrakcją tego dnia będzie film wyświetlany na tarasie statku.

DZIEŃ 8
Poranne nurkowanie w Miyaru Kandu, gdzie można zobaczyć duże ryby pelagiczne, a także rekiny. Przepływamy do Atolu Południowego Male. Przy wysepce Kandhooma Thila będziesz mieć możliwość ponownego zanurkowania. Plażowanie i snorklowanie na Seksownej Plaży. Po lunchu godzinna wycieczka po lokalnej wyspie Maafushi. Po południu czeka Cię ostatnie zejście pod wodę przy Wraku Kuda Giri, leżącym na głębokości 30 metrów. Jest on niewielki, ale bardzo fotogeniczny, dzięki porastającym go koralom i zamieszkałym w nim morskim stworzeniom jak np: skrzydlice, kraby, krewetki, ślimaki nagoskrzelne czy żółwie. Rejs w kierunku Kurumba, niedaleko Male. Pożegnalna kolacja w restauracji na jachcie.

DZIEŃ 9
Po śniadaniu żegnamy się z załogą i opuszczamy statek. Transfer na lotnisko. Wylot do Warszawy.

DZIEŃ 10
Powrót do kraju

 

Trasa Perły Malediwów Plus
.

Kliknij w mapę, aby powiększyć
.

Trasa Perły Malediwów Plus to lekko zmodyfikowana wersja standardowego programu, dostępna bez dopłaty dla naszych lipcowych gości. W ramach niej, w pierwszych dwóch dniach rejsu, udamy się na wyprawę do Atolu Baa i Zatoki Hanifaru z rezerwatem biosfery wpisanym na listę UNESCO, gdzie w tej części roku można zaobserwować duże skupiska mant. Ilość nurkowań dostępnych w ramach oferty jest niezmienna.

powrót do góry strony

Zabiegi spa

W ramach programu Nurkowanie & Spa przysługują Ci 4 zabiegi, które możesz dowolnie wybrać z poniższej listy. Kolejne zabiegi dostępne za dodatkową opłatą.

Masaż tajski – 55 minut
Mocny, suchy masaż, łączący tradycyjne indyjsko-ajurwedyjskie techniki rozciągania, służące do rozluźnienia napięcia, regulacji postury i ujędrnienia ciała; z chińską metodą masażu tkanek głębokich, stymulującego przepływ krwi i uwolnienie organizmu od toksyn.

Masaż balijski – 55 minut
Tradycyjna terapia znana z właściwości wzmacniających i leczących ciało, łącząca rozciąganie, powolne gładzenie, rolowanie skóry oraz uciskanie jej powierzchnią dłoni i kciukami. Masaż ten, płynny i harmonijny, poprawia przepływ krwi i limfy oraz łagodzi stres.

Masaż gorącymi kamieniami – 55 minut
Terapeutyczny i relaksujący masaż ciepłymi kamieniami, przesuwanymi po całym ciele powolnymi, delikatnymi pociągnięciami. Łagodzi spięte ciało i uwalnia je od stresu. Ciepło płynące z kamieni wnika w mięśnie powodując ich rozluźnienie i głęboką relaksację. Kamienie umieszczone są w punktach energetycznych, w celu stymulacji prawidłowego przepływu energii.

Masaż szwedzki – 55 minut
Klasyczna europejska technika polegająca na manipulowaniu, czyli głębokim uciskaniu mięśni przy użyciu aromatycznych olejków do masażu. Doskonale relaksuje i ożywia organizm. Masaż szwedzki stymuluje krążenie krwi, co jest również skuteczne w leczeniu układu limfatycznego, mięśniowego i nerwowego.

Masaż pleców i ramion – 40 minut
Przyjemny, energetyczny masaż, usuwający głęboko zakorzenione napięcia w górnych częściach ciała. Masowanie wszystkich mięśni szyi, ramion, głowy i twarzy  przyniesie Ci ulgę od stresu i pozostawi uczucie głębokiego odprężenia.

Akupresura – 30 minut
To starożytna sztuka masowania stóp, polegająca na uciskaniu konkretnych punktów na ciele, co z kolei oddziałuje na cały organizm. Ścieżki energetyczne otwierają się i oczyszczają, wpływając pozytywnie na krąże i dając poczucie pełnej świadomości Twego ciała. Dodaje energii i odnawia.

Masaż Abhayanga – 55 minut
Uznawany za matkę wszystkich masaży. Oparty na ajurwedyjskiej tradycji masaż całego ciała przy użyciu obfitej ilości podgrzanych olejków ziołowych dobranych specjalnie do Twojego rodzaju ciała. Ten starożytny styl masażu, posługujący się dynamiczną i przepływową techniką Abhayanga, został stworzony by przywrócić Ci równowagę ciała i umysłu. Doskonale wpływa na zniwelowanie stresu i zwiększenie poziomu energii.

Masaż Champissage – 40 minut
Ajurwedyczny masaż głowy i włosów. Uspokajający zabieg stymulujący skórę głowy, odżywiający cebulki włosów i włosy, łagodzący zmęczenie psychiczne, pomagający w zwiększeniu jasności umysłu i koncentracji oraz równoważący emocje.

Masaż Sportowy Scubaspa – 55 minut
Idealny zabieg dla tych, którzy żyją w szybkim tempie i preferują aktywny wypoczynek. Powolne i mocne uciskanie oraz techniki mobilizacji punktów spustowych i stawów używane są dla rozluźnienia usztywnionych partii ciała, podczas gdy aplikowanie gorących olejków i termalnych podkładek zwiększa miejscowo krążenie, pomagając ciału uwulnić się toksyn. Masaż ten stworzony został z myślą o zaspokojeniu najczęstszej potrzeby turystów: głęboko relaksującego zabiegu spa, działającego jak dodatkowy zastrzyk witalnej siły.

Tradycyjna filipińska sztuka leczenia – 45 minut
Starodawny masaż filipiński koncentrujący się na punktach meridianowych i przepływie energii przez ciało. Wykorzystuje repetytywne uciskanie kciukiem, które odmładza i relaksuje naciągnięte i napięte części ciała. Starożytne techniki leczniczych uderzeń w konkretne punkty akupunkturowe przywracają energię życiową znaną jako „Chi“. Metodę tę charakteryzują powolne, przemyślane pociągnięcia, usuwające zatory i zakwasy. Masaż ten jest szczególnie polecany dla osób z bólami górnych części pleców, bólów związanych ze stresem i niepokojem wewnętrznym.

Scubaspa – Promienista Twarz – 40 minut
To celebracja piękna i zdrowia. Pielęgnacyjny zabieg twarzy, który pozwoli utrzymać skórę z problemami w zdrowej kondycji. Polega on na: oczyszczeniu twarzy, złuszczaniu kwasami owocowymi, otwarciu porów przy pomocy ciepłej pary, usuwaniu pryszczy, wągrów i zaskórniaków, masażu twarzy, nałożeniu maseczki i głębokiego nawilżenia, dzięki czemu Twoja twarz będzie promieniała młodością.

Spa Manicure – 60 minut
Oferujemy Tobie kompleksowy zabieg pielęgnacyjny dla pięknych i zdrowych dłoni i paznokci. Ten godzinny zabieg obejmuje: piłowanie, namaczanie, obcinanie skórek i paznokci, peeling, maseczkę odżywiającą oraz polerowanie paznokci.

Spa Pedicure – 60 minut
Kompleksowy zabieg pielęgnacyjny dla pięknych stóp, obejmuje: namaczanie, oczyszczanie i usuwanie zrogowaciałego naskórka, co działa upiększająco i odmładzająco na skórę stóp. Ostatni etap: malowanie  paznokci :).

Japoński masaż Shiatsu – 50 minut
Japońska technika uciskania punktowego oparta na założeniach akupunktury. Masaż działa na witalne punkty energii w ciele, dzięki czemu przywraca prawidłowy przepływ energii życiowej CHI. Łączy on „ucisk kciukami” z techniką suchego masażu.

Ciepły masaż bambusem – 55 minut
Masaż ten jest połączeniem rolowania po ciele długimi i krótkimi pałeczkami bambusa, z metodą masażu tkanek głębokich przy użyciu olejku eterycznego. Podczas niemal godzinnej sesji ta tradycyjna metoda leczenia i relaksacji wprowadzi Cię w stan głębokiego spokoju, dzięki czemu Twoje ciało będzie rozluźnione od czubka głowy po koniuszki palców stóp i dozna wspaniałego ukojenia.

Hawajski masaż Lomi-Lomi – 55 minut
Ten starożytny rodzaj „pracy z ciałem” ułatwia pielęgnację oraz uzdrowienie ciała, umysłu i duszy. Polega on na regularnym, rozległym głaskaniu przedramionami, powodując długie, ciągłe, kojące i płynne pociągnięcia od głowy do koniuszków palców, od lewej części ciała do prawej, co daje uczucie obmywających Cię fal. Umysł nie nadążając za śledzeniem poszczególnych ruchów relaksuje się, wyłącza i otwiera na otrzymywanie ducha miłości aloha. Hawajski masaż Lomi-Lomi opisany został jako „Rolls Royce wśród masażów”

Masaż gorącymi muszlami – 55 minut
Daj się rozpieścić próbując naszej nowej techniki masażu wykorzystującej pierwsze na świecie samorozgrzewające się muszle Lava Shells. Te przyjazne dla środowiska, 100 % autentyczne muszle tygrysie, są ręcznie zbierane na filipińskich wyspach. Wypełniane są opatentowanymi minerałami, dzięki którym emitują ciepło pozwalając terapeucie na przeprowadzenie jednostajnego i nieprzerywanego masażu ciała.

Zabieg po opalaniu z Aloe Vera – 30 minut
Zabieg ten łagodzi, naprawia i odmładza skórę po wystawieniu jej na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Ponadto wygładza i tonuje epidermę.

Masaż zimnymi marmurowymi kamieniami – 55 minut
Zimne kamienie pobudzają krążenie i dostarczają komórkom większą ilość tlenu i składników odżywczych. Powodując szybsze krążenie krwi, masaż zimnymi kamieniami pomaga załagodzić stan zapalny tkanek, zmniejsza skurcze mięśni oraz obniża obrzęki i nagromadzone w organizmie płyny. W przeciwieństwie do działania lodem, masaż zimnymi kamieniami nie powoduje silnego znieczulenia skóry. Ogólnym rezultatem tego zabiegu jest obniżenie napięcia ciała i jednocześnie jego ożywienie.

W naszej ofercie znajdują się również zabiegi De luxe, z których możesz skorzystać w ramach opcji dodatkowej. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać pełną listę dostępnych zabiegów.

powrót do góry strony

Cena i terminy

Perły Malediwów 2018

Sezon wysoki

5.stycznia – 14.stycznia
12.stycznia – 21.stycznia
19.stycznia – 28.stycznia
26.stycznia – 04.lutego
02.lutego – 11.lutego
09.lutego – 18.lutego
16.lutego – 25.lutego
23.lutego – 04.marca
02.marca – 11.marca
09.marca – 18.marca
16.marca – 25.marca
23.marca – 01.kwietnia
30.kwietnia – 08.kwietnia
06.kwietnia – 15.kwietnia
13.kwietnia – 22.kwietnia
20.kwietnia – 29.kwietnia
27.kwietnia – 06.maja
04.maja – 13.maja
.

Sezon niski

11.maja – 20.maja
18.maja – 27.maja
08.czerwca – 17.czerwca
15.czerwca – 24.czerwca
22.czerwca – 01.lipca
29.czerwca – 08.lipca
06.lipca – 15.lipca
13.lipca – 22.lipca

20.lipca – 29.lipca
27.lipca – 05.sierpnia
03.sierpnia – 12.sierpnia
10.sierpnia – 19.sierpnia
17.sierpnia – 26.sierpnia
24.sierpnia – 02.września
31.sierpnia – 09.września
07.września – 16.września
14.września – 23.września
21.września – 30.września
28.września – 07.października
.

Sezon wysoki

05.października – 14.października
12.października – 21.października
19.października – 28.października
26.października – 04.listopada
02.listopada – 11.listopada
09.listopada – 18.listopada
16.listopada – 25.listopada
23.listopada – 02.grudnia
30.listopada – 09.grudnia
07.grudnia – 16.grudnia
14.grudnia – 23.grudnia
.

Sezon świąteczny

21.grudnia – 30.grudnia
28.grudnia – 06.stycznia

Perły Malediwów 2019

Sezon wysoki

4.stycznia – 13.stycznia
11.stycznia – 20.stycznia
18.stycznia – 27.stycznia
25.stycznia – 03.lutego
01.lutego – 10.lutego
08.lutego – 17.lutego
15.lutego – 24.lutego
22.lutego – 03.marca
01.marca – 10.marca
08.marca – 17.marca
15.marca – 24.marca
22.marca – 31.marca
29.marca– 07.kwietnia
05.kwietnia – 14.kwietnia
12.kwietnia – 21.kwietnia
19.kwietnia – 28.kwietnia
26.kwietnia – 05.maja
03.maja – 12.maja

Sezon niski

10.maja – 19.maja
17.maja – 26.maja
07.czerwca – 16.czerwca
14.czerwca – 23.czerwca
21.czerwca – 30.czerwca
28.czerwca – 07.lipca
05.lipca – 14.lipca
12.lipca – 21.lipca
19.lipca – 28.lipca
26.lipca – 04.sierpnia
02.sierpnia – 11.sierpnia
09.sierpnia – 19.sierpnia
16.sierpnia – 26.sierpnia
23.sierpnia – 02.września
30.sierpnia – 09.września

Cena

Drogi Gościu!
Nasze ceny zawierają już lokalne opłaty (12 % podatek od towarów i usług + podatek klimatyczny), które, podczas rezerwacji u miejscowych operatorów, naliczane są dodatkowo.
.

2018

Sezon niski: 2270 USD + przelot*
Sezon wysoki: 2650 USD + przelot*
Sezon świąteczny: 3310 USD + przelot*

2019

Sezon niski: 2495 USD + przelot*
Sezon wysoki: 2910 USD + przelot*

 

Cena zawiera:

 • Transport z lotniska w Male do godz. 16 w dniu odpłynięcia i z powrotem w dzień ukończenia rejsu.
 • Zakwaterowanie w dwuosobowej kabinie typu Gwiazda Oceanów** na pokładzie jachtu motorowego (zdjęcia jednostki w galerii)
 • Opiekę polskojęzycznego rezydenta
 • 6 wybranych nurkowań + butle i balast
 • 4 wybrane zabiegi Spa
 • 3 posiłki dziennie oraz 1 obiad typu barbecue na plaży
 • Wodę pitną bez ograniczeń oraz soki, kawę i herbatę podczas śniadań do godz. 9 rano
 • Napój powitalny i pożegnalny drink ostatniego wieczora
 • Udział w zajęciach jogi z instruktorem (w zależności od dostępności)
 • Pakiet internetowy 2 GB na kabinę
 • Sprzęt do snorkelingu
 • Wycieczki podczas rejsu

Cena nie zawiera:

 • Ewentualnego dodatkowego kursu nurkowego
 • Ubezpieczenia KL + NNW + OC + bagaż (120 – 160 PLN, ważne na 1 rok)
 • Opłaty wylotowej w Male (25 $)
 • Napojów alkoholowych i innych napojów, z wyjątkiem podawanych do śniadania i wody pitnej
 • Kosztów wynajęcia sprzętu nurkowego, z wyjątkiem butli i balastu

 

Za bilety lotnicze nie pobieramy żadnej marży ani opłat manipulacyjnych. Płacisz tyle, ile wynosi faktyczna cena biletu.

Staramy się wybierać loty jak najkorzystniejsze cenowo, z możliwie jak najkrótszymi przesiadkami.
Kliknij tu, aby zorientować się w dzisiejszej cenie przelotu.

** Za dodatkową opłatą możliwość zakwaterowania w kabinie o wyższym standardzie

Sprawdź dostępność

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie dotyczące tej wyprawy.
Masz pytanie ogólne? Sprawdź nasze odpowiedzi w zakładce Jak to działa?

22 122 02 15

Wyględowska 8/33
02-654 Warszawa

…albo napisz do nas tu i teraz 🙂

Pola oznaczone * są wymagane

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

Nasi partnerzy: