Co słychać?

HIMLUNG, 7126 m n.p.m. POKONANY PO DŁUGIEJ I MROŹNEJ WALCE! [FOTORELACJA+ TERMIN WYPRAWY 2023]

I to w ostatni możliwy dzień przed końcem ekspedycji! Aleśmy się wstrzelili! Wielkie gratulalcje dla Ani i Michała, którzy meldując się na szczycie 29.10.2022 rano, wykazali się nieprzeciętną ambicją, wytrwałością i odpornością na naprawdę przenikliwy chłód. Brawo! Czapki z głów!
.
Niemal miesięczna wyprawa, z czego ponad 2 tygodnie netto na Górze, wyczerpującej fizycznie, psychicznie i niezwykle zimnej. Ciągłe wyjścia aklimatyzacyjne, planowanie, śledzenie pogody, niepewność… to już za nami. Pierwsza polska komercyjna ekspedycja na Himlung, w barwach Sunsary, zakończyła się wspaniałym sukcesem.
.
Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, doskonałą atmosferę i przede wszystkim wytrwanie w walce do ostatniego dnia, co zasługuje na duży szacunek. Dziękujemy również naszym niezmordowanym Szerpom, bez których ten sukces nie byłby możliwy. Ich siły i poświęcenia, przy nieodłącznym uśmiechu i skromności, próżno szukać gdziekolwiek indziej na świecie. Jednocześnie podkreślamy, że nikt tu nikogo nie wciągał, ani nie wnosił na górę. Zarówno walkę z Himlungiem, jak i z własnymi słabościami i strachem każdy musiał stoczyć na własny rachunek.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Termin kolejnej ekspedycji: 07.10. – 05.11.2023 r. Szczegółowy plan oraz cena już na naszej stronie: https://sunsara.pl/himlung/
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Chcesz dowiedzieć się więcej?

_sunsara@sunsara.pl
_22 122 02 15

Tymczasem zapraszamy na fotorelację z naszej jesiennej wyprawy. Za udostępnienie swoich zdjęć serdecznie dziękujemy Kasi, Ani, Michałowi i Ernestowi.

Powrót do bloga Powrót do