Co słychać?

GRZEGORZ GAWLIK, NOWY LIDER W NASZYM ZESPOLE – WYRUSZ Z NIM NA ISLANDIĘ JUŻ 11.LIPCA!

Nie ma lepszego czasu na promocję tego lidera, jak przed naszą pierwszą wyprawą po otwarciu granic, która pod jego przewodnictwem już wkrótce ruszy na Islandii.

Choć jest prawnikiem, od zawsze wolał zgłębiać różne zakamarki świata. Uzbierało się już z tego ładnych parę lat na szlaku, rozłożonych na kilkaset podróży w ponad 100 krajach. Zdobył 60+ szczytów 4-, 5-, 6- i 7-tysięcznych na całym świecie, niektóre wielokrotnie.

Najważniejszym eksploracyjno-naukowym przedsięwzięciem ostatnich 15 lat był dla niego Projekt 100 Wulkanów, z którego zrodził się niepowtarzalny przewodnik trekkingowy, okupiony pracą badawczą i wieloma podejściami do najpiękniejszych kalder na Ziemi. To projekt autorski i bardzo osobisty, do tego zupełnie unikatowy. Grzegorz pozwala więc mówić do siebie Pan Wulkan, dodając przy tym, że jest specjalistą od erupcji. Poza tym uwielbia pustynie, lodowce, lasy tropikalne.

Jego działalność podróżnicza doczekała się wyróżnień, jak np. nagroda im. Andrzeja Zawady, przyznawana na Kolosach w Gdyni. Grzegorzowi na co dzień największą frajdę sprawia pokazywanie świata innym. A jeżeli chodzi o pisanie, zrealizował się nawet w literaturze sensacyjno-przygodowej, wydając powieść Kamień Zagłady. To niezwykle sympatyczny, kompetentny i wytrwały lider wszelkich wypraw, zwłaszcza polarnych i trekkingowych. Swoją olbrzymią wiedzą podróżniczą chętnie dzieli się z z uczestnikami.

Na Islandię 11.lipca z Grzegorzem zostały nam już tylko 2 miejsca: https://sunsara.pl/islandia/. Zapisz się już dziś!

_sunsara@sunsara.pl
_22 122 02 15

Powrót do bloga Powrót do