Co słychać?

DRODZY KLIENCI, KONTRAHENCI I PRZYJACIELE SUNSARY

Pisząc te życzenia, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że te ostatnie, bożonarodzeniowe, składaliśmy sobie dosłownie chwilę temu. Czas biegnie szybko, ale żeby aż tak? Za oknem też przyspieszenie: brak wiosny i po zimie nagle przyszło lato. Jednocześnie tak wiele się dzieje, u nas na przykład nigdy nie kończy się organizowanie i realizowanie wyjazdów. Kiedy finiszują dwa, za chwilę ruszają trzy kolejne i tak tydzień za tygodniem, rok za rokiem…
Można by rzec, że skoro odnieśliśmy sukces zawodowy i znaleźliśmy szczęście rodzinne, mogłoby być kuszące poprzestanie na obecnym portfolio i odcinanie kuponów od sprawdzonych wypraw, w których się wyspecjalizowaliśmy. Coraz bardziej jednak rozumiemy, że aby nie utracić pasji do podróży i popaść w rutynę, niezbędnym elementem jest ciągły rozwój. Obecnie wiele naszych pomysłów podróżniczych jest zamrożonych, z powodu natłoku codziennych obowiązków z już istniejącymi formatami. Dlatego tak bardzo cieszy ostatni sukces, jakim niewątpliwie było znalezienie odpowiedniej osoby, która wkrótce wzmocni warszawski zespół Sunsary. Nasza nowa, bardzo kompetentna koleżanka, ma być ważnym wsparciem przy zarządzaniu najbardziej „gorącymi” wyprawami, dzięki czemu pojawi się długo wyczekiwana przestrzeń do zabierania Was na kolejne, wspaniałe szlaki podróżnicze.

Z okazji nadchodzącej Wielkanocy składamy Wam serdeczne życzenia zdrowia i spokoju oraz aby i Wam udawało się jak najdłużej pielęgnować Wasze pasje.

Kontakt:
sunsara@sunsara.pl
22 122 0215

Powrót do bloga Powrót do