Co słychać?

Wykorzystaj Malediwy w 101%! Zniżka do końca 2016!

18.08.2016

WYKORZYSTAJ MALEDIWY W 101% ZNIŻKA DO KOŃCA 2016 ?

Odkrywać Malediwy można na wiele sposobów, chociaż „odkrywanie” to określenie na wyrost, gdy pobyt ogranicza się do drogiego kurortu, ewentualnie z kilkoma lokalnymi wypadami… -_-

Ta podróż jest zupełnie inna 🙂. Nasz przedstawiciel zabierze Cię z lotniska w Male na pokład zacumowanego w pobliżu, luksusowego jachtu motorowego, jednostki jak z planu filmowego. ?

Tu zaczyna się Twoja niezapomniana przygoda 🙂. Ma to niewiele wspólnego z rejsem statkiem wycieczkowym: u nas czas spędza się aktywnie a odpoczywa się w pięknych, przestronnych kabinach dwuosobowych, z łóżkiem typu king size i oknami, a nawet w mini-apartamentach z oknami panoramicznymi. ?

Nurkowanie, snorklowanie, spa, wykwintne jedzenie na pokładzie i mijanych wyspach już wliczone w cenę. Codziennie nowe, ukryte miejsca, każdego dnia inna rajska plaża, na atolach z nieprawdopodobnym bogactwem rafy koralowej i morskiej fauny. ?

To się nie może nie podobać. 🙂

? Pływamy cały rok! Całość zaczyna się w piątek i kończy w niedzielę na wybranym przez Ciebie lotnisku, więc wystarczy tylko tydzień urlopu.

Pamiętaj! Z Sunsarą nie ma przykrych niespodzianek: nasze ceny zawierają już wszelkie lokalne opłaty dodatkowe, jak podatek GST czy opłatę klimatyczną.

? Do końca 2016 zamrażamy ceny! Z tym zakresem usług, są one naprawdę atrakcyjne!

A od początku 2017 zupełnie nowa, fascynująca trasa.

Zobacz tu naszą ofertę: http://sunsara.pl/malediwy/

Zapisz się już dziś!

? sunsara@sunsara.pl
? 22 122 02 15

Rejs, luksusowy jacht motorowy, Malediwy, Ocean Indyjski

powrót do blogapowrót do