Co słychać?

WAKACJE W TANZANII: 🗻KILIMANADŻARO / 🐘SAFARI / 🌴ZANZIBAR

06.04.2017

Na którą wyprawę marzeń chcesz wyruszyć?

Wybierz jedną z nich, albo wszystkie po kolei, w różnej konfiguracji. Całość, w bogatym wydaniu, w zaledwie 9 do 15 dni.

Poznaj nasze wyprawy najwyższych lotów:

 KILIMADŻARO najbardziej atrakcyjną drogą Machame. Dach Afryki, prawie 6000 m.n.p.m., w zasięgu ręki niemal każdego. Wyprawa doskonale przygotowana przez oddany i profesjonalny zespół.
 SAFARI w najpiękniejszych parkach narodowych i rezerwatach świata. Spotkaj się oko w oko ze wszystkimi znanymi drapieżnymi ssakami i tysiącem innych dzikich zwierząt w samym sercu ich naturalnego środowiska. Nocujemy w komfortowych warunkach, w pięknych lodżach na środku sawanny.
 ZANZIBAR – bajkowa wyspa, tu zderza się 5 zupełnie różnych kultur: chrześcijańska, muzułmańska, hinduska, lokalna z tanzańskiego interioru, a nawet masajska. Niepowtarzalny tygiel, tworzący magiczne Kamienne Miasto, leżące w sąsiedztwie jednych z najpiękniejszych plaż świata, gdzie zaznasz upragnionej intymności i świętego spokoju. Do tego doskonała kuchnia, ciekawa architektura, i uprzejmi, uśmiechnięci ludzie.

A wszystko w kameralnej grupie, w komfortowych warunkach i w towarzystwie najlepszych lokalnych przewodników i tropicieli.

Czego chcieć więcej?

Tu poznasz szczegóły naszych tanzańskich wypraw na lato: sunsara.pl/tanzania-str-zbiorcza/

Zapisz się już dziś!

 sunsara@sunsara.pl
 22 122 02 15

powrót do blogapowrót do