Co słychać?

Uwaga: zniżka! Ostatnie miejsce na Norwegię 17.07.!

12.06.2016

Zapomnij o niekończących się przeprawach autokarowych, najpierw do, a potem przez Norwegię, po których zamiast jak po urlopie, czujesz się jak po przebiegnięciu 3 maratonów. A i tak nie zobaczysz wielu miejsc, które zobaczyć trzeba. ?

Zapomnij o spaniu na campingach, w niewygodzie, ze wspólnymi łazienkami, kiepskim jedzeniem i z dala od miast, tętniących życiem podczas letnich, białych nocy. ?

W końcu zapomnij o pilotach wypraw, którzy nie znając dobrze języka norweskiego, nigdy nie wprowadzą Cię w hermetyczny świat tamtejszej mentalności i kultury. ?

Z nami zwiedzanie tego kraju to zupełnie inna bajka ?. Oto NAJLEPSZY program na Norwegię na polski rynku:

– Do i z Norwegii lecimy samolotem

– Po Norwegii poruszamy się nowym, wygodnym i zwinnym busem; ale tylko tam, gdzie jest najpiękniej i gdzie nam to najbardziej pasuje ?

– Do najbardziej spektakularnych fiordów wpływamy bajkowym, luksusowym promem Hurtigruten. Tej perspektywy nie da się zastąpić niczym innym… ?

– Pozostałą część trasy pokonujemy lotami wewnętrznymi

– Śpimy w bardzo porządnych, ale niezbyt drogich hotelach w centrach miast, by być bliżej Norwegii, nie tylko za dnia i nie tylko na peryferiach ?

– Jemy w dobrze przemyślanych miejscach, gdzie nie musi być drogo, za to smacznie i z polotem ?

– Nasz pilot jest specjalistą w oprowadzaniu po tym kraju, doskonale zna język, kulturę, ludzi i miejsca, których nie pokaże Ci nikt inny ?

To już ostatnie wolne miejsce!
Chcesz wiedzieć, na jaką możesz liczyć zniżkę? Skontaktuj się z nami!

? 22 122 02 15
? sunsara@sunsara.pl

Program wyprawy: http://sunsara.pl/norwegia/

Kto pierwszy, ten lepszy!

.


.
Mapa wyprawa do Norwegii cz 2

powrót do blogapowrót do