Co słychać?

U.S.A. re-in-vented, czyli twoja wyprawa marzeń wymyślona na nowo 🇺🇸🇺🇸🇺🇸

06.06.2017

„Reinventing” to innowacyjne podejście do czegoś dobrze nam znanego. Przygotowując dla Ciebie tą oto wspaniałą wyprawę po U.S.A, nie baliśmy się postępować zgodnie z naszą filozofią ciągłego rozwoju i ulepszania nawet najbardziej ugruntowanych i, w tym wypadku, utartych standardów

Spoglądając na podróżowanie po Stanach Zjednoczonych z dalszej perspektywy, szybko dostrzegliśmy potencjał poprawy jego typowego modelu. Przejazd ze wschodu na zachód kraju jest bowiem znacznie dłuższy i bardziej męczący, niż by się wydawało, a odwiedzane po drodze atrakcje są na ogół zaliczane w pośpiechu.

Nasza wyprawa trafia dużo celniej w sedno piękna północnoamerykańskiego kontynentu. Pozwala oszczędzać czas i siły, aby spożytkować je tam, gdzie warto zatrzymać się na dłużej.

Konkrety?

 PRZELOT WSCHÓD – ZACHÓD. Zamiast morderczego przejazdu po niemal 1 tys. km dziennie – przelot z Nowego Jorku do Las Vegas, skąd jest bezpośredni dostęp do prawie wszystkich najbardziej znanych parków narodowych Ameryki (spokojnie, i tak się najeździmy)  Odwiedzimy m.in. Yosemite, Dolinę Śmierci, Kaniony Kolorado, Antylopy, Zion, Bryce; Dolionę Pomników, PN Arches, Cannyonlands…
 AŻ 3 DNI W NOWYM JORKU I KOLEJNE 3 W SAN FRANCISCO! Dzięki zaoszczędzonemu czasowi porządnie zwiedzisz te 2 niesamowite miasta, zamiast biegać po nich z językiem na brodzie. Los Angeles odpuszczamy – z całym szacunkiem, ale tamtejsze pojedyncze ładne miejsca nie są warte zachodu.
 AŻ 2 DNI NA WIELKI KANION. Tyle jest potrzebne, aby spokojnie odwiedzić najpiękniejsze punkty widokowe, udać się na kilkugodzinny trekking, a nawet zaliczyć lot helikopterem.
 HOTELE W ŚCISŁYCH CENTRACH MIAST. W Stanach Zjednoczonych to ważne. Np. w Nowym Jorku: choć Brooklyn czy Queens leżą „prawie” w centrum, to przejazd metrem do śródmieścia potrafi trwać 40 min w jedną stronę. Podróżując z Sunsarą nocujesz na Manhattanie
 DŁUGA NOC W LAS VEGAS, z zabawą najchętniej do rana :). Takie coś warto przeżyć bez zmartwień, że skoro świt trzeba ruszyć w całodzienną podróż samochodem.

To jest wyprawa na miarę XXI wieku!

Program: sunsara.pl/usa/

Zapisz się już dziś:

 sunsara@sunsara.pl
 22 122 02 15

powrót do blogapowrót do