Co słychać?

U.S.A. re-in-vented, czyli twoja wyprawa marzeń wymyślona na nowo ??????

06.06.2017

„Reinventing” to innowacyjne podejście do czegoś dobrze nam znanego. Przygotowując dla Ciebie tą oto wspaniałą wyprawę po U.S.A, nie baliśmy się postępować zgodnie z naszą filozofią ciągłego rozwoju i ulepszania nawet najbardziej ugruntowanych i, w tym wypadku, utartych standardów

Spoglądając na podróżowanie po Stanach Zjednoczonych z dalszej perspektywy, szybko dostrzegliśmy potencjał poprawy jego typowego modelu. Przejazd ze wschodu na zachód kraju jest bowiem znacznie dłuższy i bardziej męczący, niż by się wydawało, a odwiedzane po drodze atrakcje są na ogół zaliczane w pośpiechu.

Nasza wyprawa trafia dużo celniej w sedno piękna północnoamerykańskiego kontynentu. Pozwala oszczędzać czas i siły, aby spożytkować je tam, gdzie warto zatrzymać się na dłużej.

Konkrety?

 PRZELOT WSCHÓD – ZACHÓD. Zamiast morderczego przejazdu po niemal 1 tys. km dziennie – przelot z Nowego Jorku do Las Vegas, skąd jest bezpośredni dostęp do prawie wszystkich najbardziej znanych parków narodowych Ameryki (spokojnie, i tak się najeździmy)  Odwiedzimy m.in. Yosemite, Dolinę Śmierci, Kaniony Kolorado, Antylopy, Zion, Bryce; Dolionę Pomników, PN Arches, Cannyonlands…
 AŻ 3 DNI W NOWYM JORKU I KOLEJNE 3 W SAN FRANCISCO! Dzięki zaoszczędzonemu czasowi porządnie zwiedzisz te 2 niesamowite miasta, zamiast biegać po nich z językiem na brodzie. Los Angeles odpuszczamy – z całym szacunkiem, ale tamtejsze pojedyncze ładne miejsca nie są warte zachodu.
 AŻ 2 DNI NA WIELKI KANION. Tyle jest potrzebne, aby spokojnie odwiedzić najpiękniejsze punkty widokowe, udać się na kilkugodzinny trekking, a nawet zaliczyć lot helikopterem.
 HOTELE W ŚCISŁYCH CENTRACH MIAST. W Stanach Zjednoczonych to ważne. Np. w Nowym Jorku: choć Brooklyn czy Queens leżą „prawie” w centrum, to przejazd metrem do śródmieścia potrafi trwać 40 min w jedną stronę. Podróżując z Sunsarą nocujesz na Manhattanie
 DŁUGA NOC W LAS VEGAS, z zabawą najchętniej do rana :). Takie coś warto przeżyć bez zmartwień, że skoro świt trzeba ruszyć w całodzienną podróż samochodem.

To jest wyprawa na miarę XXI wieku!

Program: sunsara.pl/usa/

Zapisz się już dziś:

 sunsara@sunsara.pl
 22 122 02 15

powrót do blogapowrót do