Co słychać?

🇺🇸🇺🇸🇺🇸 USA RE-INVENTED, czyli Twoja wymarzona podróż po Stanach wymyślona na nowo?

Jeżeli nie masz przynajmniej miesiąca wolnego, aby zjechać wzdłuż i wszerz ten potężny kraj, wybierz się na naszą 2,5-tygodniową wyprawę: zwiedź kultowe miasta na wschodzie i zachodzie oraz parki narodowe, komfortowo i bez pośpiechu 

Jak to robimy? Prześledźmy:

 W kameralnej grupce lecimy do Nowego Jorku, gdzie spędzamy aż 3 dni, jest więc sporo czasu na przeróżne atrakcje. Przedstawienie na Broadway? Jak najbardziej! Hotele oczywiście z klasą i tylko na Manhattanie.

 Trasę wschód–zachód pokonujemy samolotem. Tak, przejazd samochodem jest momentami romantyczny, jednak olbrzymie odległości mocno dają się we znaki – mamy to przetrenowane ?

 1,5 dnia z puli zaoszczędzonego czas wykorzystujemy w Las Vegas. Obojętnie, czy zażyczysz sobie długiej gry w pokera, czy sekretny ślub z ukochanym/ukochaną, w obecności Elvisa – jesteśmy do Twojej dyspozycji, a rano damy Ci się wyspać. Nocujemy w jednym z doskonałych hoteli centrum miasta.

 Naprzód w kierunku parków, prywatnym, komfortowym busem: Zapora Hoovera, Kanion Kolorado (z możliwością przelotu śmigłowcem!), Kanion Antylopy, Arches, Canyonlands, Kanion Bryce, Zion, Dolina Śmierci, Yosemite… 9-dniowy, parkowy zawrót głowy.

 Nie zapominajmy też o winiarniach w dolinach Napa i Sonoma!

 Na koniec aż 3 dni w San Francisco, kulturowej stolicy zachodniego wybrzeża.

Brzmi ciekawie? Zapraszamy!

Szczegóły, tj. terminy, ceny, mapy i dokładny plan, znajdziesz tu: https://sunsara.pl/USA/

Maksymalna ilość uczestników: 12.

Zapisz się już dziś:

 sunsara@sunsara.pl
 22 122 02 15

Powrót do bloga Powrót do