Co słychać?

Tajlandia z Laosem na najwyższym poziomie – styczeń/luty 2017

06.10.2016

Jeżeli nadchodzące zimne, ciemne dni napełniają Cię trwogą i usilnie zastanawiasz się nad tym dokąd uciec by doładować baterie; jeżeli ciągnie Cię w egzotyczne miejsca i do poznawania nowych, ciekawych kultur, ale gdzie nie zabraknie rajskiego odpoczynku i dobrej kuchni… Mamy dla Ciebie niezawodny klasyk w wersji de luxe .

Z nami odpoczniesz w starannie dobranych hotelach, zjesz w sprawdzonych barach i restauracjach o najlepszej renomie, odwiedzisz najpiękniejsze, czasem dobrze ukryte miejsca, dokąd zaprowadzić Cię może tylko osoba doskonale znająca kraj.

2-dniowy rejs po Mekongu, walki Muai Thai, najpiękniejsze ze świątyń, wielopoziomowe wodospady Erawan, soczysto zielone Kanchanaburi na pokładzie tratwy, lazurowe kaskady w Kuang Si, malownicze jaskinie… to tylko niektóre z bardzo wielu atrakcji 🙂. Oczywiście, nie zabraknie też bajkowych plaż .

Obojętnie czy jesteś starym, podróżniczym wyjadaczem, lubującym się w urozmaiconej turystyce, czy jedziesz z zielonym listkiem na tyle, dziwiąc się każdej nowo napotkanej rzeczy – tą wyprawę powinien zaliczyć każdy 🙂.

Wychowani na programach o gotowaniu, uwielbiamy przyrządzać smaczne jedzenie a jeszcze bardziej je pochłaniać. Nie mielibyśmy więc sumienia aby pozostawić tą kwestię przypadkowi. A że w Tajlandii kulinarnie można się naprawdę wyszaleć, możecie spodziewać się prawdziwej uczty uczt 🙂.

Pamiętaj: Do Tajlandii można pojechać na bardzo wiele sposobów. Oto, co u nas dostajesz w cenie:

 Budowane przez lata przyjacielskie relacje z lokalnymi. Dzięki nim zobaczysz autentyczne, wyjątkowe i mało turystyczne miejsca, których często nie mają w ofercie inne agencje.
 Świetne rozwiązania logistyczne. Tam, gdzie inne agencje oferują wielogodzinne, monotonne przejazdy autobusem, my lecimy samolotem. Więcej zobaczysz i mniej się zmęczysz.
 Małą grupę, składająca się z maksymalnie 10 uczestników. Dzięki temu sprawniej się przemieszczamy, a co za tym idzie – jesteśmy w stanie więcej zobaczyć. W takich warunkach masz też lepszy kontakt z pilotem a Twoje uwagi i oczekiwania są zawsze zauważane.
 Butikowe hotele – piękne, starannie wybrane, ulokowane blisko centrum.
 Lokalną gastronomię – przemyślaną, pyszną, bezpieczną.
 Doświadczonego pilota o szerokiej znajomości obu krajów. Z nami nie ruszysz w podróż z pilotem, który pierwszy raz odwiedza Tajlandię…

Nie ma na co czekać – trzeba uciekać! Tu program wyprawy:http://sunsara.pl/tajlandia/

 sunsara@sunsara.pl
 22 122 02 15

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

wodospady w Kuang Si, w okolicach Luang Prabang, Laos

powrót do blogapowrót do