Co słychać?

Sylwester na Kubie z Barbarą Radwańską

09.10.2016

Wiecie kim jest Barbara Radwańska? Nie, nie jest drugą siostrą naszej sławnej tenisistki, ale jeżeli chodzi o znajomość Kuby to Basię również mistrzynią nazwać można .

Podróżniczka, filmowiec, współpracowniczka National Geographic Polska. Udzielała się w wielu znanych mediach telewizyjnych, radiowych i prasowych. Ważny współpracownik programu „Kobieta na krańcu świata”. Autorka powstałego na Kubie filmu dokumentalnego „Marzenie Rodolfo”. Przez znajomych nazywana „Polaca Latina”, bez pamięci zakochana w kulturze łacińskiej. Do tego do-rany-przyłóż-dziewczyna, roztaczająca wokół siebie aurę pozytywnej energii 🙂.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że Basia zgodziła się dołączyć do zespołu Sunsary i poprowadzić dla nas sylwestrową wyprawę na Kubę!

Jeżeli chcecie aby Wasza tegoroczna zabawa naprawdę wyróżniała się na tle poprzednich, to krzyczcie razem z nami:

„Byle czego już nie lubię,
wy-bie-ram 3 „S” na Kubie:
Salsa,
Socrealizm,
Sylwester!”

Co powiecie na taki rym?

Ale żarty na bok: organizowanie wypraw na Kubie to nie lada logistyczne wyzwanie. Każdy, kto się z nim próbuje zmierzyć, szybko zderza się z tamtejszą socrealistyczną rzeczywistością. Aby zrozumieć rytm życia Kuby i nauczyć się załatwiania tam spraw, wymagane jest dużo wytrwałości i doświadczenia. Szczególnie, jeżeli wyprawę chce się przeprowadzić na poziomie Sunsary.

Tym bardziej jesteśmy zadowoleni z tego, że z bardzo dużą pomocą Basi, udało nam się przygotować dla Was coś naprawdę ekstra! Ten sylwestrowy program na największą wyspę Karaibów, w rytmie salsy i o smaku wybornego mojito, jest prawdziwą bombą

Zadbaliśmy o porządne, ale klimatyczne hotele i kwatery, doskonale zorganizowany i komfortowy transport oraz, a może – przede wszystkim, przygotowaliśmy grunt pod zabawę nie z tej Ziemi. Wy musicie tylko rzucić się w jej wir i kompletnie się zapomnieć. To rozkaz!

Odwiedź z nami Kubę, która w obecnym kształcie, już niedługo przestanie istnieć.

Zostało kilka miejsc! Zapraszamy!

Tu program wyprawy: http://sunsara.pl/kuba/
…a tu więcej o Basi: http://sunsara.pl/#basia

 sunsara@sunsara.pl
 22 122 02 15

Kubański zespół grający na ulicy, Hawana, Kuba

powrót do blogapowrót do