Co słychać?

Sri Lanka rodzinnie: egzotyczne ferie zimowe 2017

30.12.2016

Masz ochotę na rodzinne wakacje w słonecznym, egzotycznym kraju, ale zniechęca Cię wizja samodzielnego organizowania logistyki, długich przelotów oraz wielogodzinnych przejazdów z niecierpliwym potomstwem na pokładzie? Jesteś w odpowiednim miejscu .

Jako rodzice świetnie rozumiemy Twoje obawy i wiemy, że podróże z dziećmi w znacznym stopniu różnią się od tych organizowanych dla dorosłych, często będąc nie lada wyzwaniem. Postanowiliśmy więc stworzyć program idealnie dopasowany dla Ciebie i Twoich pociech.

Daj się zabrać na Sri Lankę – wyspę o bogatej faunie i florze, gdzie prawie zawsze panuje dobra pogoda . Podczas naszej wyprawy zobaczycie jak wylęgają się małe żółwie, odwiedzicie kilka najciekawszych zabytków kraju, przespacerujecie się wśród malowniczych pól herbacianych oraz udacie się na ekscytujące safari po Parku Narodowym Yala, gdzie zapewne spotkacie leoparda, wargacza, słonie, małpy, marabuty i wiele innych ciekawych stworzeń .
Za transport posłuży Wam prywatny, klimatyzowany bus, a czasem, w ramach atrakcji, pociąg, rower i tuk-tuk. Nie zabraknie również czasu na plażowanie i morskie kąpiele, w starannie wybranych miejscach, gdzie piasek jest czysty i mięciutki, a spokojne morze idealnie nadaje się do pływania .
A gdyby tego było mało, weźmiemy Was na morską wycieczkę, podczas której będziecie mogli podziwiać skaczące w morzu wieloryby i delfiny. To wszystko w dogodnym terminie dopasowanym do ferii zimowych.

Co wyróżnia naszą wyprawę?

 WYJAZD DOSKONALE DOPASOWANY DO RODZIN Z DZIEĆMI: Zróżnicowany program, wspaniałe atrakcje nie tylko dla najmłodszych, nie za długie przejazdy, plaże z doskonałą infrastrukturą.
 OPTYMALNY TERMIN. Rozpoczęcie wyjazdów i długość ich trwania dopasowane do terminów ferii zimowych największych polskich miast
 MAŁA GRUPA, SKŁADAJĄCA SIĘ Z MAKSYMALNIE 10 UCZESTNIKÓW. Dzięki temu sprawniej się przemieszczamy, a co za tym idzie – jesteśmy w stanie więcej zobaczyć. W takich warunkach macie lepszy kontakt z pilotem a Wasze uwagi i oczekiwania są zawsze zauważane.
 WYGODNE WARUNKI PODRÓŻY. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że cierpliwość dzieci w drodze bywa ograniczona. Dlatego też zadbaliśmy o naprawdę komfortowe warunki przemieszczania się: tylko prywatny, ładny, klimatyzowany bus.
 PILOT LUBIĄCY PRACĘ Z DZIEĆMI, O SZEROKIEJ ZNAJOMOŚCI KRAJU. Z nami nie ruszysz w podróż z pilotem, który pierwszy raz odwiedza Sri Lankę…
 BARDZO PORZĄDNE, PRZYTULNE HOTELE, w dobrej lokalizacji, minimum 3-gwiazdkowe.
 LOKALNA GASTRONOMIA – przemyślana, pyszna, bezpieczna.

Zapisz się już dziś!

Program wyprawy: sunsara.pl/sri-lanka-rodzinnie/

 sunsara@sunsara.pl
 22 122 02 15
.

powrót do blogapowrót do