Co słychać?

📢 SIERPIEŃ POD ZNAKIEM INDONEZJI! 2 wyprawy: klasyczna i alternatywna – obie potwierdzone 🙂

12.04.2017

Indonezji przyszło leżeć na równiku, dlatego na pierwszy rzut oka nie dostrzegamy jej ogromu. Czy pamiętacie jeszcze z lekcji geografii, że na mapie świata im bliżej równika, tym kraje pozornie bardziej się „kurczą”?

Mało kto wie, że rozpiętość Indonezji jest większa niż USA albo Kanady i równa odległości między np. Paryżem a Nowosybirskiem.

A teraz wyobraźcie sobie, że całość leży na ponad 17500 wyspach, z czego 6000 jest zamieszkałych, a niektóre są najgęściej zaludnionymi na świecie. Ich 260 milionów mieszkańców mówi w 250 różnych językach. Wyspiarska różnorodność Indonezji wydaje się być nieskończona

W Sunsarze uznaliśmy, że podczas pojedynczej wyprawy nie będziemy w stanie przybliżyć Wam chociażby najważniejszych akcentów Archipelagu. Przygotowaliśmy zatem aż dwie:

 INDONEZJA 1: podróż po najbardziej atrakcyjnych klasykach: Orangutany na Borneo; niesamowite świątynie i potężne, aktywne wulkany na Jawie; małe kulturowe królestwo na Bali, gdzie można wspaniale wypocząć; dzikie piękno Flores oraz bliskie spotkanie ze słynnymi smokami z Komodo, największymi jaszczurkami świata.

 INDONEZJA 2: alternatywna podróż dla tych, którzy nie boją się wypłynąć na głęboką wodę prawdziwej egzotyki: Papua z kulturą oddaloną od zachodniej tak bardzo jak to tylko możliwe; tajemniczy Torajowie na Celebesie, toczący przepełnione mistycyzmem życie „wokół śmierci”; turystycznie nieodkryte jeszcze wyspy Karimunjawa, z rajskimi plażami zaskakującymi pięknem nowoprzybyłych.

Niektórzy podróżnicy poświęcili dużą część życia na poznawanie Indonezji. Ty możesz zacząć z nami już tego lata .

Programy wypraw: sunsara.pl/indonezja-str-zbiorcza/

Skontaktuj się z nami już dziś!

 sunsara@sunsara.pl
 22 122 02 15

powrót do blogapowrót do