Co słychać?

Prezentacja o Nepalu w Poznaniu wyprzedana! Co za wieczór 🙂

31.08.2016

To były naprawdę fascynujące 2 dni z Wami w Poznaniu 🙂.

Tak liczne przybycie na naszą prezentację o Nepalu w Poznańskim Klubie Podróżnika jest dla nas nie lada zaskoczeniem! Było Was ponad 150, co wypełniło salę domu kultury do ostatniego miejsca 🙂.

Dziękujemy Wam bardzo za tak ciepłe przyjęcie, a także Ewie Banasiak z Klubu za sprawną organizację wydarzenia. Mamy nadzieję, że uda nam się wrócić do Was jeszcze tej jesieni z nowymi, ciekawymi opowieściami ze świata 🙂.

Jesteśmy również pod wielkim wrażeniem Muzeum Arkadego Fiedlera, najsłynniejszego poznańskiego globtrotera, który pozostawił po sobie imponującą kolekcję pamiątek i tytułów literatury podróżniczej własnego autorstwa. Pasja z jaką oddawał się podróżowaniu, zarażając nią kolejne pokolenia swojej rodziny, jest dla nas wielką inspiracją w codziennej pracy pilotów i organizatorów egzotycznych wypraw.

Wiosną przyszłego roku będziemy mieli zaszczyt poprowadzenia prelekcji podróżniczej na terenie Muzeum, na którą już teraz Was serdecznie zapraszamy 🙂.

Tymczasem po powrocie do Warszawy Tomek rzucił się w wir przygotowań wyprawy do Nepalu, startującej już za nieco ponad 6 tygodni.
Równocześnie nasi klienci z Ulą na czele powoli kończą wojaże po kalimantańskiej dżungli, gdzie przeżyli m.in. bliskie spotkanie z orangutanami, a wśród nich z prawdziwym samcem alfa 🙂.

Zanim ruszą w dalszą podróż po Indonezji, my będziemy mogli podziwiać pierwsze fotografie stamtąd, które już niedługo upiększą naszą kolekcję na Facebooku i stronie www.

W razie pytań piszcie i dzwońcie, jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji.

? sunsara@sunsara.pl
? 22 122 02 15

powrót do blogapowrót do