Co słychać?

Nurkowanie & Spa na Malediwach w świetnej cenie

18.01.2016

Marzysz o ciepłych, turkusowych wodach, wysepkach z białymi plażami, ale i aktywnym wypoczynku? Jeżeli tak, wybierz się z nami na rejs luksusowym jachtem po Malediwach, z ofertą nurkowania i spa, w bardzo atrakcyjnej cenie!

W ciągu tygodnia masz szansę zanurkować aż 17 razy w najpiękniejszych miejscach Malediwów. Zobaczysz m.in. przepiękne niezniszczone rafy koralowe, uformowane w nich jaskinie i nawisy, a nawet podwodne tunele i wraki. Miejsca te, porośnięte kolorowymi ukwiałami, koralowcami i gorgoniami, zamieszkuje niezwykle bogata fauna, m.in. olbrzymie rekiny wielorybie i rafowe, manty, płaszczki, żółwie, mureny i całe ławice barwnych, tropikalnych ryb.

Jeżeli zaś nurkowanie to nie Twój konik, możesz w zamian otrzymać 12 rewelacyjnych zabiegów w naszym luksusowym spa.
Połącz obie opcje otrzymując w pakiecie 6 nurkowań i 6 wybranych przez Ciebie zabiegów spa.

Obojętnie jaką wersję rejsu wybierzesz, po drodze będziesz mieć możliwość odwiedzania rajskich wysp Malediwów, gdzie nasi kucharze przyrządzą dla Ciebie pyszne barbeque. Ponadto możesz w każdej chwili posnorklować w lazurowych wodach archipelagu, lub wziąć udział w zajęciach jogi pod okiem jednego z naszych instruktorów.

Całość przy akompaniamencie wykwintnej kuchni, której szef będzie przyrządzać dla Ciebie potrawy z najlepszych owoców morza.

Zapoznaj się ze szczegółami naszych wyjątkowych programów na Malediwy klikając tu

powrót do blogapowrót do