Co słychać?

Nowość! Tajlandia + Laos: beztrosko w raju 🙂

22.05.2016

Halo halo, czy to już lato?

Jeżeli z jednej strony czujecie, że jutro poniedziałek z całą masą obowiązków, podczas gdy pogoda wprowadza Was w urlopowy nastrój, to wybaczcie – nie pomożemy Wam w cierpieniach ;)… No chyba, że chwycicie za słuchawkę i już teraz zarezerwujcie miejsce na tej oto wspaniałej wyprawie.

Wielki klasyk, wakacje pełną gębą, raj na ziemi… jak zwał tak zwał – co tu dużo gadać – Tajlandię trudno pobić. Oczywiście nie bylibyśmy Sunsarą, gdybyśmy na bazie tego wspaniałego kraju nie przygotowali Wam programu, który z jednej strony przybliży Was do lokalnej kultury i dziedzictwa narodowego, z drugiej pozwoli Wam zrelaksować się w najszerszym znaczeniu tego słowa 🙂 .

Tajlandia to doskonała destynacja zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z Azją jak i tych, którzy kochają pyszne jedzenie, spokojne zwiedzanie, wszelkie sporty wodne i wypoczynek na białych plażach :).

Do tego wszystkiego dorzucamy jeszcze bardziej zrelaksowany Laos, gdzie czeka Was dwudniowy spływ Mekongiem oraz cała masa innych atrakcji.

Nie czekaj: sunsara.pl/tajlandia

.

powrót do blogapowrót do