Co słychać?

NOWOŚĆ! Niebagatelny kierunek na mapie Sunsary. Oto przedstawiamy Wam Bhutan! 🇧🇹

05.10.2018

Każdy kolejny kraj na mapie Sunsary jest poparty długą, żmudną pracą w nadgodzinach. Wszak bycie touroperatorem to nie same przyjemności . Tym większa jest radość, gdy w naszej ofercie pojawia się nowy, niebagatelny kierunek .

Królestwo Smoka jest jednym z najbardziej intrygujących miejsc na Ziemi. Należy do najsłabiej rozwiniętych gospodarczo krajów świata, gdzie za sprawą skrajnego izolacjonizmu podstawowe zdobycze zachodniej cywilizacji dotarły zaledwie kilkadziesiąt lat temu. Równocześnie posiada jeden z najwyższych wskaźników zadowolenia z życia. Tutejsi mieszkańcy głęboko wierzą w szczęście, będące w niemal całkowitym oderwaniu od masowej konsumpcji dóbr materialnych. Takiemu podejściu do życia pomaga filozofia buddyzmu, gorliwie wyznawana przez większość społeczeństwa.

Tajemniczości Bhutanowi dodaje jego wyjątkowa geografia: schowany głęboko w objęciach chińskiego Tybetu i Indii, bez dostępu do morza, niemal całkowicie pokryty górami różnej wielkości. Połowa kraju leży wyżej niż 3000 m n.p.m., a na jego terenie jest aż 20 siedmiotysięczników! Całość stłoczona na powierzchni mniejszej niż Szwajcaria, co jak na warunki azjatyckie jest mikroskopijną wielkością.
Pośród lasów i gór Bhutanu zbudowano system charakterystycznych, wyjątkowo malowniczych fortyfikacji klasztornych, stanowiących jedną z największych atrakcji turystycznych kraju. Chodź w ostatnim czasie Bhutan bardziej otworzył się świat, nadal pozostaje krajem poza globalnym systemem rezerwacji lotniczych, w którym dostęp do Internetu ma ok. 2% mieszkańców.

Zabierając Cię do Bhutanu nie rezygnujemy z naszej filozofii organizowania wypraw jednocześnie autentycznych i komfortowych. Napawając się piękną przyrodą i wyjątkową kulturą tego miejsca, możesz liczyć na komfortowy transport, wysoko oceniane, przynajmniej 4* hotele utrzymane w tradycyjnym stylu oraz pełną opiekę polskojęzycznych liderów i lokalnych przewodników podczas całej wyprawy.

Zapisz się już dziś!

Szczegóły: https://sunsara.pl/bhutan/

sunsara@sunsara.pl
22 122 02 15

powrót do blogapowrót do