Co słychać?

Nowość! Mongolia!

20.07.2016

Jeżeli chcesz poczuć prawdziwą wolność i odpocząć od cywilizacji, udaj się z nami w podróż do jednego z najrzadziej zaludnionych krajów świata, w którym około 40% ludności prowadzi koczowniczy tryb życia, a dni słonecznych jest średnio 260 w roku .🙂

Przemierzaj pustynie i bezdroża terenowym autem, konno i na wielbłądzie.
Zobacz jak żyją tutejsi nomadowie, śpij w mongolskiej jurcie, spotkaj prawdziwego mongolskiego szamana.
Patrz w rozgwieżdżone niebo, kąp się w gorących źródłach i podziwiaj dzikie, stepowe konie.
Weź udział w największym dorocznym święcie Mongołów – festiwalu Naadam ze wspaniałą ceremonią otwarcia, wyścigami konnymi, zapasami czy zawodami łuczniczymi.

To podróż dla tych, dla których sama droga jest równie ważna jak jej cel…

? A dlaczego warto wybrać się własnie z nami?

FESTIWAL NAADAM. Dzięki starannie dobranemu terminowi wyprawy, zobaczysz najsławniejszy i najważniejszy festiwal w Mongolii.
ŚWIETNE ROZWIĄZANIA LOGISTYCZNE. Zapewniamy najlepszy możliwy komfort podróżowania – klimatyzowanym samochodem terenowym, nie UAZ-em bez klimy.
RÓŻNORODNY PROGRAM. Nasza podróż jest wielowymiarowa i kompleksowa: dzika i piękna przyroda, bliski kontakt z lokalną ludnością, rozrywka kulturowa, a nawet spotkanie z mongolskim szamanem.
STARANNIE WYBRANE MIEJSCA NOCLEGOWE. W Ułan Bator nocujemy w 4* hotelu, poza stolicą w turystycznym obozie, w 2-osobowych jurtach z ciepłą wodą i toaletą, mamy też 1 nocleg u prawdziwych nomadów.
LOKALNA GASTRONOMIA. Będziemy próbować mongolskich przysmaków, a nawet pomagać nomadom w przygotowaniu tradycyjnego posiłku.
DOŚWIADCZONY PILOT z ogromną wiedzą i doświadczeniem, świetnie znający kraj i panujące w nim zwyczaje.

Zobacz: http://sunsara.pl/mongolia/

To teraz możesz już spokojnie kontaktować się z nami:

? sunsara@sunsara.pl
?22 122 02 15
.

 Statua_Czyngis-chana
powrót do blogapowrót do