Co słychać?

NOWOŚĆ! ISLANDIA – wulkany i Arktyka w cudotwórczym tańcu – wyprawa klasy premium

24.02.2017

Do wyjątkowego piękna Islandii nikogo przekonywać nie trzeba  jednak nie ma co ukrywać – nie jest to wyprawa niskobudżetowa, a wręcz przeciwnie. Jednocześnie nasz program jest najpełniejszym i najbardziej komfortowym zwiedzaniem tej wyspy na polskim rynku. Kropka

Jeżeli chcesz:
– znaleźć się w jednym z najpiękniejszych miejsc świata,
– o najlepszej ku temu porze roku,
– w kameralnym towarzystwie
– i w bardzo komfortowych warunkach,

Ta wyprawa jest dla Ciebie .

Co czyni ją tak wyjątkową? Na to pytanie łatwo odpowiedzieć:

 KOMPLEKSOWE ZWIEDZANIE WYSPY, czyli wszystkie atrakcyjne widokowo rejony Islandii.
 NAJLEPSZY OKRES W ROKU. Zważywszy na wysokie ceny noclegów na Islandii w sezonie letnim, wiele polskich agencji wysyła tam grupy w okresie krótszych dni i dużo gorszej pogody, albo wybiera zakwaterowanie o bardzo niskim standardzie, z dala od najlepszych „strategicznie” miejsc. W Sunsarze postanowiliśmy nie dokonywać tego trudnego wyboru.
 BARDZO DOBRE JAKOŚCIOWO ZAKWATEROWANIE w najlepszych widokowo miejscach. W sezonie letnim na Islandii to prawdziwy rarytas.
 WYSOKIEJ KLASY SAMOCHODY TERENOWE, a w każdym maksymalnie 3 uczestników.
 BOGATY PROGRAM, KTÓRY NIE MĘCZY. Zapoznaj się z nim dokładnie, a zobaczysz, że nie brakuje w nim czasu na odpoczynek i dobre jedzenie.
 WYBITNA ZNAJOMOŚĆ ISLANDII. Nasz pilot jest od ładnych paru lat silnie związany z Islandią, mieszkając tam przez większą część roku. Wyspę poznawał na wiele sposobów: trekkingi, rejsy, kajakowanie, loty paralotnią czy helikopterem – żadna z tych atrakcji nie jest mu obca.
 JAK ZAWSZE MAŁA GRUPA. Podczas wypraw na Islandię grupy składają się z maksymalnie 9 uczestników. W takich warunkach więcej zobaczysz, masz też lepszy kontakt z pilotem, a Twoje uwagi i oczekiwania są zawsze zauważane.

Przekonani? Zapraszamy

Program wyprawy: sunsara.pl/islandia

 sunsara@sunsara.pl
 22 122 02 15

powrót do blogapowrót do