Co słychać?

Nowość! Himalaje helikopterem z safari w Chitwan

15.05.2016

Uwaga, oto prawdziwa bomba! 🙂

Doskonała oferta dla tych, którzy nie mają czasu albo ochoty na trekking.

Dla Ciebie na chwilę oszukamy biologię, dzięki czemu w ekspresowym tempie, bez aklimatyzacji, ale i zupełnie bezpiecznie, staniesz na szczycie Kala Patthar, na wysokości prawie 5600 m.n.p.m. :).

Nagle u Twoich stóp znajdzie się jedna z najpiękniejszych górskich dolin świata – Khumbu. Swoją obecnością uraczy cię Mount Everest, którego szczyt wydaje się być stamtąd niemal na wyciągnięcie ręki :).

Normalnie, aby znaleźć się w tym miejscu, należy odbyć 10-dniowy trekking, Tobie zajmie to tylko kilka godzin. Po drodze, w czasie postojów technicznych, zapoznasz się z Szerpami w ich malowniczych miejscowościach, głęboko w Himalajach. To jak teleportacja do innego świata z nieskończonym pięknem górskich panoram, wśród najwyższych szczytów na Ziemi 🙂

Podczas wszystkich lotów i przystanków w górach, będziesz mieć do dyspozycji dodatkowy tlen, a czas postojów w wyższych partiach jest ściśle kontrolowany.

Po powrocie do stolicy czekają nas kolejne atrakcje: 2-dniowa, fascynująca podróż po najważniejszych zabytkach Doliny Kathmandu, a także 3-dniowe safari w widniejącym na liście UNESCO Parku Narodowym Chitwan, z całym mnóstwem dzikich zwierząt 🙂

Całość ”od drzwi do drzwi” trwa zaledwie 10 dni!

Kliknij tu, aby zobaczyć program: sunsara.pl/himalaje-helikopterem/

.

Untitled

powrót do blogapowrót do