Co słychać?

NORWEGIA – LIPIEC ’17 – Najlepsza na polskim rynku wyprawa od Oslo do Nordkappu 🙂 NOWA, ULEPSZONA WERSJA!

27.02.2017

Wielu z Was przynajmniej raz odwiedziło Norwegię, która pod względem niezapomnianych widoków zawsze dotrzymuje słowa .

Trzeba jednak przyznać, że aby za jednym zamachem zwiedzić najlepsze zakątki kraju, mając do dyspozycji niewielki budżet, należy mieć sporo wolnego czasu, dużą odporność na dyskomfort i nie bać się bardzo długich przejazdów samochodem.

Dlatego uważamy, że komfortowe zwiedzanie Norwegii jest warte swojej ceny.

A zatem przedstawiamy program „Norwegia – od Oslo do Nordkappu”, który tak świetnie przyjął się wśród uczestników w zeszłym roku; teraz w ulepszonej wersji . Dajemy Ci możliwość obejrzenia najlepszych atrakcji Norwegii z zupełnie nowej perspektywy, bez męczących przejazdów, z noclegami w dobrej klasy hotelach usytuowanych w centrach norweskich miast, gdzie zawsze dzieje się coś ciekawego.

Tak, wiemy, to nie jest tani wyjazd . Ale oto co dostajesz w zamian:

 ŚWIETNA LOGISTYKA. Z nami przemieszczasz się nowym, komfortowym busem tylko tam, gdzie jest to konieczne lub atrakcyjne. W głąb najpiękniejszych fiordów wpływamy luksusowym promem Hurtigruten, znanym ze swoich malowniczych tras. Długie, mniej atrakcyjne odcinki drogi pokonujemy przelotami wewnętrznymi. Do Polski wracamy prosto z Laponii dobrymi liniami lotniczymi. W ten sposób zobaczysz najpiękniejsze miejsca kraju w zaledwie 14 dni.
 UROZMAICONY, ALE NIEPRZEŁADOWANY PROGRAM, gdzie aż 3 dni są całkowicie przeznaczone na odpoczynek: po jednym na pokładzie Hurtigruten, na Lofotach i Nordkappie.
 WYGODNE NOCLEGI. Zapomnijcie o campingach na odludziu, szczególnie kiedy pada… Nocujemy w 2-osobowych pokojach z własną łazienką, w przynajmniej 3*** hotelach usytuowanych w centrach miast.
 NAJLEPSZY OKRES W ROKU. Piękna pogoda i białe noce. Za kołem podbiegunowym tarcza słońca będzie świeciła znad horyzontu przez całą dobę.
 WYBITNA ZNAJOMOŚĆ NORWEGII. Nasz pilot odpowiedzialny za Norwegię był jej kilkunastoletnim rezydentem, pracującym tam na stanowisku menedżerskim. Na przestrzeni tego czasu, stopniowo i dogłębnie poznał cały kraj, norweski język, tamtejszą mentalność, kulturę i geografię. Dzięki niemu, zobaczysz nietypowe miejsca i usłyszysz historie, z którymi nie zapozna Cię nikt inny.
 MAŁA GRUPA. Grupy Sunsary składają się maksymalnie z 12 uczestników. Dzięki temu sprawniej się przemieszczamy, a co za tym idzie – jesteśmy w stanie więcej zobaczyć. W takich warunkach masz też lepszy kontakt z pilotem a Twoje uwagi i oczekiwania są zawsze zauważane.

Brzmi jak porządne letnie wakacje?  Wystarczy zadzwonić do nas albo napisać

Tu program wyprawy: http://sunsara.pl/norwegia/

 sunsara@sunsara.pl
 22 122 02 15

powrót do blogapowrót do