Co słychać?

Nepal – Najpiękniejszy trekking na Ziemi. Jest jeszcze kilka miejsc!

06.07.2016

Jeżeli mielibyśmy wybrać tą jedyną, zupełnie wyjątkową wyprawę trekkingową, to byłaby nią na pewno podróż w nepalski rejon Khumbu, ku Everestowi i Lhotse ?

Nie musisz być himalaistą, wystarczy trochę zapału i wiary w siebie. Każdy może to zrobić! ?

Jak zwykle nie boimy się odpowiedzi na podstawowe pytanie: Dlaczego z nami? Co nas wyróżnia?

Oto, co dla nas najistotniejsze:

NAPRAWDĘ ZALEŻY NAM NA TWOIM SUKCESIE! Cała logistyka wyjazdu podporządkowana jest temu, aby, przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa, umożliwić Ci zdobycie celu oraz bezpieczny powrót. Uczestników dobieramy tak, aby reprezentowali podobny poziom przygotowania fizycznego i doświadczenia zdobytego w górach. Nawet jeśli jest ono niewielkie, wszelkimi siłami pomożemy Ci w osiągnięciu pełnego zadowolenia z wyprawy.

MAŁA GRUPA, SKŁADAJĄCA SIĘ Z MAKSYMALNIE 10 UCZESTNIKÓW. W takich warunkach masz lepszy kontakt z przewodnikiem a Twoje uwagi i oczekiwania będą zawsze zauważone.

NAJLEPSI PRZEWODNICY. Cały trekking odbywa się pod czujnym okiem przewodnika, jednego z najlepszych i najbardziej zasłużonych lokalnych Szerpów oraz doświadczonego, polskojęzycznego pilota. Wspólnie na bieżąco monitorują sytuację w grupie i formę każdego uczestnika.

STARANNA AKLIMATYZACJA. Nie szarżujemy, a skrupulatnie trzymamy się ustalonego planu aklimatyzacyjnego. W pełnym zdrowiu i z dobrym humorem przeżywanie najwyższych szczytów Himalajów jest jeszcze wspanialsze.

DOSKONAŁA ORGANIZACJA. W każdej chwili wyprawy jesteśmy w zasięgu lotniczej służby ratunkowej. W większości odwiedzanych przez nas wiosek mamy dostęp do telefonu i internetu, oprócz tego cały czas dysponujemy telefonem satelitarnym.

PORZĄDNE NOCLEGI I WYŻYWIENIE. W Katmandu nocujemy w hotelach przynajmniej 4-gwiazdkowych, a podczas trekkingu w schroniskach o dobrej renomie, zawsze w pokojach 2-osobowych. Jemy w bezpiecznych, sprawdzonych miejscach.

? Wejdź na stronę naszych programów na Nepal i wybierz między ofertą czysto trekkingową, trekkingowo-wspinaczkową na względnie łatwym 6-tysięczniku, lub rekreacyjną, na pokładzie helikoptera, trwającą zaledwie 10 dni.

Trekkingi łączymy ze zwiedzaniem Doliny Kathmandu, a w przypadku wyprawy helikopterowej – z safari.

www.sunsara.pl/nepal/

Skontaktuj się z nami już dziś!

? sunsara@sunsara.pl
?22 122 02 15

Wyprawa do Nepalu Himalaje Everest Katmandu safari (49)

powrót do blogapowrót do