Co słychać?

Nareszcie się doczekaliście: CHINY!

23.06.16

Jeden z najbardziej fascynujących krajów na Ziemi. Niegdyś odgrodzony od świata Wielkim Murem, dzisiaj to prężnie rozwijająca się superpotęga gospodarcza o niezwykłym dorobku cywilizacyjnym.

Podczas naszej wyprawy zobaczysz różne oblicza Państwa Środka, zarówno te stare, głęboko zakorzenione w chińskiej kulturze, jak i te nowoczesne, zdominowane przez przemysł i postęp technologiczny.

W największych chińskich metropoliach: Pekinie, Hong Kongu i Szanghaju, ujrzysz niemal futurystyczną zabudowę, przeplatającą się z pełnymi uroku tradycyjnymi dzielnicami, w których najłatwiej wyczuć puls codziennego życia lokalnych 🙂.

Nasz program obejmuje najsławniejsze chińskie zabytki, w tym: Wielki Mur, Zakazane Miasto, Armię Terakotową czy Klasztor Szaolin.

Odpoczynek znajdziemy na zapierających dech w piersiach, 500-letnich tarasach ryżowych Grzbietu Smoka a także podczas rejsu łodzią po rzece Li. 🙂

Do tego wiele innych atrakcji kulturowych i kulinarnych… 🙂

Terminy wyjazdów są bardzo starannie dobierane, tak aby nie trafić na upały czy zimę. Omijamy też tzw. złote tygodnie – chińskie okresy wakacyjne, podczas których podróżowanie i zwiedzanie jest bardzo utrudnione.

Oczywiście wszystko w małej grupie, ze świetnie zorganizowanym transportem, składającym się z lotów wewnętrznych, superszybkich pociągów, kuszetek, łodzi i taksówek. Z doskonale znającym kraj pilotem, w bardzo dobrych hotelach blisko centrów miast. 🙂

Czego chcieć więcej? Tu program wyprawy: http://sunsara.pl/chiny/
.

Wyprawa do Chin Sunsara (29)-2

powrót do blogapowrót do