Co słychać?

MONGOLIA – LIPIEC 2017. Wyprawa pod błękitnym niebem, wśród stepów, jurt i koni.

13.03.2017

Dobrze promuje się podróż, która tak bardzo wyróżnia się na tle każdej innej oferty . Mongolia nie musi niczego udowadniać, obiecywać rajskich plaż czy wielkomiejskiego eklektyzmu. Ona ma magię, przemawiającą do Ciebie z otaczającej Cię dzikiej przyrody, nieskończonej przestrzeni, ust szamanów… Dla Ciebie to okazja prawdziwej ucieczki od cywilizacji, spojrzenia w głąb siebie, ale i zobaczenia siebie z dystansu…

 STARANNIE DOBRANY TERMIN WYPRAWY. Dzięki czemu weźmiesz udział w festiwalu Naadam, najważniejszym i najsławniejszym w Mongolii. Będzie ostra konna jazda, strzelanie z łuku i wiele innych…
 NAJWYŻSZY KOMFORT PODRÓŻOWANIA – klimatyzowanym autem 4×4 (nie UAZ-em) i lotami wewnętrznymi.
 MIEJSCA NOCLEGOWE: W czterogwiazdkowym hotelu w Ułan Bator, poza stolicą w jurtach, jeden nocleg u nomadów.
 WIELOWYMIAROWY PROGRAM: dzika i piękna przyroda, bliski kontakt z lokalną ludnością, rozrywka kulturowa, a nawet spotkanie z mongolskim szamanem.
 ŚWIETNY PILOT: absolwent filologii orientalnej, doktor, równocześnie równy gość i podróżnik pełną gębą; do rany przyłóż kompan. Doskonale zna Mongolię i panujące w niej zwyczaje.
 MAŁA GRUPA składająca się z maksymalnie 12 uczestników. Dzięki temu sprawniej się przemieszczamy, a co za tym idzie – jesteśmy w stanie więcej zobaczyć. W takich warunkach masz też lepszy kontakt z pilotem a Twoje uwagi i oczekiwania są zawsze zauważane.
 LOKALNA GASTRONOMIA. Będziemy próbować mongolskich przysmaków, a nawet pomagać nomadom w przygotowaniu tradycyjnego posiłku.

Spróbuj – zakochasz się

Program wyprawy: sunsara.pl/mongolia

 sunsara@sunsara.pl
 22 122 02 15

powrót do blogapowrót do