Co słychać?

Michał Król: nowy górski super-specjalista w Zespole Sunsary

04.12.2017

Kolejne górskie destynacje na agendzie Sunsary, a więc czas najwyższy na zaprezentowanie Wam następnego, bardzo ważnego członka naszego zespołu: Michała Króla.
Jesteśmy radzi, że ten specjalista w dziedzinie wspinaczki, doświadczony w pracy z klientami, zechciał przejąć pałeczkę nad dalszym rozwojem naszego trekkingowo-wspinaczkowego konceptu. I choć od jego niektórych wyczynów w górach włos jeży się na głowie, to na szczęście w ramach Sunsary zadania Michała będą inne, acz nadal bardzo znaczące . Dodatkowo, na trudnych górskich szlakach, będzie dbał o bezpieczeństwo naszych klientów, jednocześnie prowadząc ich na wymarzony szczyt.

Dobrze, że ma na to papier , Michał jest bowiem posiadaczem elitarnej odznaki międzynarodowego przewodnika IVBV, których w Polsce nadal jest garstka. Zaangażowanie go w Sunsarze jest konsekwentnym realizowaniem naszej filozofii, że w górskim terenie, wymagającym wiedzy specjalisty, proponujemy współpracę tylko najlepszym.

Nowe programy trekkingowe i wspinaczkowe Sunsary już wkrótce! Pierwszy zapowiadamy na naszej stronie sunsara.pl/gory/, następny to niespodzianka  Zdradzimy tylko, że to wielki alpejski klasyk

.

powrót do blogapowrót do