Co słychać?

Kolejna odsłona wyprawy najwyższych lotów w Himalaje

14.12.2016

Weź udział w kolejnej odsłonie jednej z naszych najpopularniejszych górskich eskapad .

Wybierz między wersją do bazy pod Mount Everestem i Kala Patthar (5660 m.n.p.m.) a szczytem Island Peak (6189 m.n.p.m.).

Uczestnicy niedawno zakończonej bliźniaczej wyprawy byli zgodni: wspomnienia z niej zostaną z nimi na całe życie i będą w przyszłości wielką motywacją do pokonywania własnych słabości i przekraczania granic w każdej dziedzinie życia .

Island Peak – sześciotysięcznik – jak to brzmi! Na dodatek z tego szczytu roztacza się jeden z najpiękniejszych na Ziemi górskich widoków: stojąca na wyciągnięcie ręki, przerażająca 3,5 kilometrowa ściana ośmiotysięcznika Lhotse .

Mówiliśmy już o tym wcześniej – prawie każdy może to zrobić. Dowiedli tego uczestnicy ostatniej edycji, meldując się w komplecie na wierzchołku Island Peaku, mając na swoim koncie nikłe górskie doświadczenie .

Jak my to robimy i dlaczego warto wybrać się w tą podróż z nami?
Tylko z Sunsarą:

 PEŁNE WSPARCIE PODCZAS PRZYGOTOWAŃ. Po wpisaniu Cię na listę uczestników otrzymujesz od nas istotną pomoc w przygotowaniach do wyprawy: osobisty plan treningowy, sprzętowy etc. – w ten sposób nic Cię nie zaskoczy. Masz 1001 pytań? Możesz na nas liczyć .
 MAŁA, JEDNOLITA GRUPA, SKŁADAJĄCA SIĘ Z MAKSYMALNIE 12 UCZESTNIKÓW. W takich warunkach masz lepszy kontakt z przewodnikiem a Twoje uwagi i oczekiwania będą zawsze zauważone. Członków grupy dobieramy tak, aby reprezentowali podobny poziom przygotowania fizycznego i doświadczenia zdobytego w górach. Nawet jeśli jest ono niewielkie, wszelkimi siłami pomożemy Ci w osiągnięciu pełnego zadowolenia z wyprawy.
 DODATKOWY DZIEŃ W BAZIE POD ISLAND PEAK. Nieoceniony bonus dla uczestników wybierających tą opcję wyprawy. Często waga dnia regeneracyjnego przed atakiem szczytowym bywa niedoceniana. Nie u nas.

 Oczywiście równie poważnie traktujemy wszystkie inne super-istotne sprawy, takie jak bardzo DOŚWIADCZONY, POLSKOJĘZYCZNY PILOT; NAJLEPSI SZERPOWIE z którymi współpracujemy od lat, przemyślany i skrupulatnie przestrzegany PLAN AKLIMATYZACYJNY, wszelkie UBEZPIECZENIA i procedury awaryjne, porządne schroniska w górach, 4-gwiazdkowe hotele w dolinie etc.

Nie ma na co czekać, w dniu publikacji tego posta połowa miejsc jest już zajętych!

Wejdź na stronę programu: sunsara.pl/nepal/

…albo kontaktuj się z nami już dziś!

 sunsara@sunsara.pl
 22 122 02 15

powrót do blogapowrót do