Co słychać?

Kilimandżaro – 3 wspaniałe przygody połączone w 1 super-wyprawę!

21.09.2016

Jeżeli usilnie zastanawiasz się nad najbliższą podróżą i nie wiesz na którego konia postawić; jeżeli debatujesz ze swoją drugą połową nad tym, jakiego rodzaju wakacje wybrać – aktywne czy wypoczynkowe; jeżeli już dawno nie widział Cię świat i chcesz nadrobić „stracony” czas…

Mamy dla Ciebie coś odpowiedniego 🙂. Kilimandżaro to prawdziwa super-wyprawa, łącząca w sobie tak wiele, że, niezależnie od preferencji, spokojnie możemy zagwarantować Ci pełnię satysfakcji 🙂.

1.TREKKING na najwyższą górę Afryki. Wysoką, wymagającą fizycznie, ale do pokonania przez niemal każdego zdrowego człowieka.

2. SAFARI w parkach narodowych Tanzanii, gdzie znajdują się jedne z największych na świecie skupisk dzikich zwierząt. Ale to nie wszystko: już podczas podejścia na Kili, przebijając się przez kolejne piętra roślinne masywu, doświadczysz przyrody o nieprawdopodobnej różnorodności. Do tego wszystkiego: bliskie spotkanie z Masajami!

3. RELAKS na bajkowych plażach Zanzibaru. I tu czekają Cię wyjątkowe atrakcje jak endemiczne małpy, żółwie giganty i oczywiście podwodny świat bogatej rafy koralowej.

No dobrze, ale dlaczego z nami? Otóż zapewniamy Tobie:

 OPTYMALNĄ DROGĘ NA SZCZYT. Do Uhuru, najwyższego punktu masywu Kilimandżaro, prowadzi wiele dróg. My wybieramy tą, która, obok najpiękniejszych widoków, stwarza doskonałe warunki do gruntownej aklimatyzacji.

 NAJLEPSZYCH PRZEWODNIKÓW. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnego zespołu, składającego się z polskojęzycznego pilota z dużym doświadczeniem w tego typu wyprawach oraz lokalnych, starannie dobieranych przewodników. Wspólnie na bieżąco monitorują sytuację w grupie i formę każdego uczestnika.

 MAŁĄ GRUPĘ, złożoną z maksymalnie 10 uczestników. W takich warunkach masz lepszy kontakt z przewodnikiem a Twoje uwagi i oczekiwania będą zawsze zauważone.

 PORZĄDNE NOCLEGI I WYŻYWIENIE. Cały trekking jest świetnie przygotowany logistycznie. Po zejściu z góry śpimy w porządnych hotelach. Jemy tylko w bezpiecznych, sprawdzonych miejscach.

Do tego…

 NAPRAWDĘ ZALEŻY NAM NA TWOIM SUKCESIE. Logistyka wyjazdu podporządkowana jest temu, aby, przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa, umożliwić Ci dotarcie do celu oraz bezpieczny powrót. Uczestników dobieramy tak, aby reprezentowali podobny poziom przygotowania fizycznego i doświadczenia zdobytego w górach. Nawet jeśli jest ono niewielkie, wszelkimi siłami pomożemy Ci w osiągnięciu pełnego zadowolenia.

Zapoznaj się ze szczegółowym programem wyprawy, mapami, cenami i terminami: sunsara.pl/kilimanjaro/

 sunsara@sunsara.pl
 22 122 02 15

Tragarze niosący bagaże. Słoneczny dzień, ponad chmurami. Trekking, szlak, podejście na Kilimanjaro, Tanzania, Afryka

powrót do blogapowrót do