Co słychać?

JAPONIA – wyprawa na wysokim poziomie do jednego z najbardziej intrygujących krajów…

13.11.2016

Jeżeli podzielasz naszą opinię, że podróże ubogacają człowieka znacznie bardziej niż dobra materialne, Japonia stanie się dla Ciebie prawdziwym kamieniem milowym w poznawaniu świata .

Wielu z podróżujących wcześniej po Azji przywykło do obrazu cywilizacji pod wieloma względami odbiegającej rozwojem od naszej. W Japonii jest zupełnie odwrotnie: ogrom nowych doznań, niespotykana u nas dynamika życia, do tego niedościgniona harmonia tradycji z nowoczesnością, często onieśmielają nowo przybyłego tam Europejczyka .

Dlatego też pozwól nam poprowadzić się przez tą zagadkową krainę, intrygującą niespotykanymi dotąd obrazami i zdarzeniami oraz nie do końca zrozumiałymi dla nas zjawiskami społecznymi.

Razem odwiedzimy dawne japońskie stolice: Kioto i Narę, gdzie poznasz tradycyjne oblicze kraju, z silnie zakorzenionymi w kulturze zwyczajami i zabytkową architekturą.

Poznasz także supernowoczesne metropolie, tętniące życiem 24 godziny na dobę: Osakę i Tokio. A tam: futurystyczne budowle, nowe trendy w modzie i stylu życia, czasem skrajnie subkulturowe jak np. nastolatkowie przebrani za bohaterów japońskiej sztuki komiksowej manga .

Poza tym nacieszysz oko kolorowymi krajobrazami: zielonymi bambusowymi gajami, wielobarwnymi gorącymi źródłami, lazurowymi jeziorami, majestatyczną, białą górą Fudżi, ziemistą panoramą wulkanu Aso, a przy odrobinie szczęścia, biało-różowymi kwiatami kwitnącej wiśni. Zagłębisz się w malownicze ogrody, najpiękniejsze buddyjskie świątynie, historyczne zamki i dawne pałace Szogunów.

Nie zapomnijmy o specjałach japońskiej kuchni, w restauracjach starannie dobranych przez naszego bardzo doświadczonego pilota .

Pamiętaj: Japonia to logistyczne wyzwanie i jest wiele sposobów, na które można próbować im sprostać. Jeżeli chcesz to zrobić nie marnując cennego czasu, jednocześnie wygodnie, bez zbędnej bieganiny, w kameralnej grupie i u boku osoby doskonale znającej kraj – nie musisz już szukać dalej .

Oto co daje Ci podróż z Sunsarą:

 MAŁA GRUPA składająca się z maksymalnie 10 uczestników. Dzięki temu sprawniej się przemieszczamy, a co za tym idzie – jesteśmy w stanie więcej zobaczyć. W takich warunkach masz też lepszy kontakt z pilotem a Twoje uwagi i oczekiwania są zawsze zauważane.

 ŚWIETNE ROZWIĄZANIA LOGISTYCZNE. Oferujemy wygodny, przemyślany transport. W dużej mierze przemieszczamy się superszybkim pociągiem Shinkansen. W ten sposób więcej zobaczysz i mniej się zmęczysz.

 STARANNIE WYBRANE HOTELE, nie tylko porządne i przytulne, ale koniecznie ulokowane w centrum lub w jego bezpośrednim pobliżu. Nie kombinujemy i nie oszczędzamy wybierając zakwaterowanie na peryferiach, tracąc czas na zbędne dojazdy. Jedną noc spędzimy w hotelu kapsułowym, by na własnej skórze przekonać się jak to jest . Będzie też nocleg w tradycyjnym japońskim ryokanie.

 LOKALNA GASTRONOMIA – przemyślana i pyszna. Pod względem kulinarnym Japonia daje olbrzymie pole do popisu. Postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę, aby ta ważna część wyprawy była wspominana przez Ciebie jak najlepiej.

 DOŚWIADCZONY PILOT o dużej znajomości Japonii i wielkim sercu dla tamtejszej kultury. Nieoceniony kompan i ekspert .

Skontaktuj się z nami już dziś!

 sunsara@sunsara.pl
 22 122 02 15

Program wyprawy: sunsara.pl/japonia

powrót do blogapowrót do