Co słychać?

Iran z obchodami święta Aszury – już w październiku – wyprawa potwierdzona!

01.08.2016

Po pierwsze: Iran nadal pozostaje jednym z najbezpieczniejszych krajów na Ziemi. Wyjeżdżając tam, możesz czuć się zupełnie spokojnie.

Wyprawa do Iranu, kraju o jednej z najstarszych i najbogatszych kultur świata, przypomina podróż w czasie do bajkowej, wszechpotężnej Persji, z jej wieloma kontrastami, niepowtarzalną architekturą i ciekawymi zwyczajami.

W czasie naszej wyprawy poznasz wspaniałe miasta, jak na przykład Esfahan, z pięknymi mozaikowymi meczetami, pałacami czy klimatycznymi mostami ?.
Odwiedzisz dawne domy bogatych kupców w Kaszanie, na moment „zagubisz“ się w wąskich uliczkach najstarszego miasta świata Yazd ?.
Poznasz Sziraz, miasto poetów i ogrodów ?. Tam też zobaczysz obchody Aszury, największego święta szyitów, podczas którego będziesz obserwować uroczyste przemarsze po ulicach miasta (Uwaga: wersja Irańska jest zupełnie bezkrwawa, polega głównie na procesjach i śpiewie). 🙂

Prawdziwą przygodą będzie nocleg na pustyni i jazda na wielbłądzie ?. Najbardziej w sercu pozostanie Ci jednak niesamowite ciepło bijące od mieszkańców tego kraju, ich gościnność i promienny uśmiech. 🙂

A dlaczego z Sunsarą?

ŚWIETNE ROZWIĄZANIA LOGISTYCZNE.
Po kraju poruszamy się bezpiecznie, w komfortowych warunkach, nie marnując cennego czasu. Na przykład: zamiast wielogodzinnego przejazdu autobusem z Szirazu do Teheranu, który oferują inne agencje, my lecimy samolotem. Dzięki temu więcej zobaczysz i mniej się zmęczysz.
MAŁA GRUPA, SKŁADAJĄCA SIĘ Z MAKSYMALNIE 10 UCZESTNIKÓW. W takich warunkach masz lepszy kontakt z przewodnikiem a Twoje uwagi i oczekiwania będą zawsze zauważone.
DOŚWIADCZONY PILOT z ogromną wiedzą i doświadczeniem, świetnie znający Iran i panujące tu zwyczaje.
BUDOWANE PRZEZ LATA, PRZYJACIELSKIE RELACJE Z LOKALNYMI. Dzięki nim będzie Ci dane poznanie miejsc autentycznych i niekoniecznie turystycznych. A w Iranie nie jest to takie proste…
UROZMAICONY PROGRAM. Podczas naszej wyprawy zobaczysz najważniejsze zabytki Iranu, poznasz najwspanialsze miasta, spędzisz noc na pustyni, a nawet pojeździsz na wielbłądzie.
PORZĄDNE NOCLEGI I WYŻYWIENIE. W Iranie nocujemy głównie w tradycyjnych, klimatycznych hotelach, usytuowanych zawsze w atrakcyjnych dzielnicach, blisko centrum miasta.
LOKALNA GASTRONOMIA – przemyślana, pyszna i bezpieczna.

Sprawdź: sunsara.pl/iran

Skontaktuj się z nami już dziś!

? sunsara@sunsara.pl
? 22 122 02 15
.

Sunsara wycieczka do Iranu Teheran (24)

powrót do blogapowrót do