Co słychać?

HIMALAJE HELIKOPTEREM 🚁 z tzw. Mountain Flight – jedyna taka oferta w Polsce! Zapełniamy już drugą maszynę!

29.06.2017

Nie masz czasu albo zdrowia na długie trekkingi?
Co powiesz na przelot wśród największych himalajskich gigantów, z aż 4 lądowaniami, w tym pod Everestem na 5250 m.n.p.m., zupełnie bez aklimatyzacji?

Dodatkowo z 3-dniowym safari na granicy z Indiami i zwiedzaniem Katmandu 

Na tej wyprawie prywatny, 6-osobowy helikopter będzie Twoją taksówką, a światowej klasy pilot osobistym towarzyszem i przewodnikiem. Ale po kolei:

 Najpierw przelot z Kamandu do Lukli w Himalajach, na 2860 m.n.p.m., gdzie czeka nas spacer po miasteczku i dobra kawa 
 Następny przystanek: Syangboche na 3880 m.n.p.m., a tam lunch w luksusowej lodży Everest View Hotel, z niesamowitym widokiem na góry: Ama Dablam, Lhotse i oczywiście Mount Everest
 Gwóźdź programu: przelot na Kala Pattar i 15-minutowy spacer na 5250 m.n.p.m., z panoramą na Everest będący niemal na wyciągnięcie ręki oraz na potężny lodowiec Khumbu.

UWAGA: jeżeli dopisze nam pogoda i wyrazi na to zgodę pilot, chętni będą mogli odbyć tzw. Mountain Flight, czyli kilkuminutowy przelot między szczytami Himalajów na wysokości drugiego obozu Everestu, czyli prawie 6400 m.n.p.m.! Takiej przygody nie przeżyjecie nigdzie indziej na świecie z i żadną inną polską agencją 

Bez obaw, wszystko dzieje się bezpiecznie i pod pełną kontrolą specjalistów. Nasi piloci to elita, a helikoptery są maszynami o potężnych silnikach, stworzonych do gór wysokich. Na dużej wysokości przebywamy 15 do 20 minut, podczas gdy helikopter stoi na włączonym silniku. W tak krótkim czasie nasze organizmy nie zdążą zareagować, ale na wszelki wypadek mamy do dyspozycji tlen. Powrót do doliny trwa zaledwie kilka minut.

Program: sunsara.pl/himalaje-helikopterem/

Zapisz się jeszcze dziś:

 sunsara@sunsara.pl
 22 122 02 15

powrót do blogapowrót do