Co słychać?

Halo Poznań! 🙂 Wracamy do Was z flagową prelekcją o rejonie Everestu i sporym ładunkiem nowości! 🙂

17.05.2017

Tym razem spotkamy się w Muzeum Arkadego Fiedlera w podpoznańskim Puszczykowie, w niedzielę 28.05.2017 o godz. 17:00. Wstęp wolny!

Zaprezentujemy Wam m.in. świeży materiał zdjęciowy z trekkingu do bazy pod Everestem i wejścia na Kala Patthar (5660 m.n.p.m.) skąd najlepszy widok na pobliską Górę Gór. Następnie opowiemy o wspinaczce na Island Peak (6189 m.n.p.m.), gdzie można sprawdzić swoje siły w łatwej technicznie, choć wymagającej fizycznie „walce” z samym sobą i lodowcem sześciotysięcznika. Postaramy się przybliżyć Wam jak to jest stanąć twarzą w twarz z 3,5 kilometrową ścianą Lhotse i ujrzeć jeden z najbardziej fascynujących górskich widoków świata.

To nie wszystko: na koniec eksluzywny film i relacja z przelotu prywatnym helikopterem wysokogórskim, z lądowaniami w strategicznych miejscach doliny Khumbu, w tym na samym Kala Patthar, u podnóży Everestu. Wszystko w jeden dzień, bez aklimatyzacji. Więcej szczegółów podczas prezentacji .

Serdecznie dziękujemy rodzinie Fidlerów za tak miłe przyjęcie i możliwość zorganizowania naszej prelekcji w ich wspaniałym muzeum. Przed i po zakończeniu spotkania będziecie mogli porozmawiać z właścicielami o ich nowym, bardzo ciekawym projekcie mającym na celu dotarcie do miejsc i ludzi związanych z polskimi uchodźcami, którzy przybyli w 1942 r. do Iranu. Więcej informacji pod tym linkiem: http://ispu.org.pl/

.
Serdecznie zapraszamy!

.
Kliknij w zdjęcie, aby zapisać się na wydarzenie za pośrednictwem Facebooka 

.

powrót do blogapowrót do