Co słychać?

Drużyna Sunsary powiększa się 💪 🙂 Poznaj naszych nowych pilotów.

22.03.2017

Kiedy piszemy o tym, że nasi piloci to prawdziwi specjaliści ze ścisłej czołówki w swoim fachu, nie rzucamy słów na wiatr . Ostatnio dołączyło do nas kilku bardzo interesujących dżentelmenów:

Albert Kwiatkowski – Doktor iranistyki UW, archeolog, tłumacz literatury perskiej, przewodnik / pilot specjalizujący się w Iranie, animator kultury. Założył i redaguje największy polski portal o kulturze Iranu i literaturze perskiej. Współprowadzi tradycyjny turecki teatr cieni, zajmuje się sztuką opowiadania, współpracując z najstarszą w Polsce grupą opowiadaczy. Orientem zajmuje się, zawodowo i hobbystycznie, prawie dwadzieścia lat. W tym czasie wydał kilka książek i spędził w podróży blisko cztery lata.

Michał Pędracki – Absolwent filologii orientalnej na UW. Po obronie doktoratu 15 lat pracował w Instytucie Historii Nauki PAN. Asyriolog, badacz i autor wielu publikacji dotyczących szamanizmu azjatyckiego oraz historii kultur stepowych. Wykładowca w Jakucku i Astanie. Od roku 2009 licencjonowany pilot wycieczek specjalizujący się w Azji Środkowej, Południowo-Wchodniej i Syberii.

Damian Hadaś – Inżynier środowiska, w Sunsarze wschodząca gwiazda turystyki subpolarnej. Miłośnik wspinaczki, gór, speleologii i szeroko pojętego spędzania czasu na świeżym powietrzu północnych rejonów globu. Swoje naturalne środowisko znalazł na Islandii, gdzie spędza kilka miesięcy w roku. Tą magiczną wyspę poznawał na wiele sposobów: trekkingi, rejsy, kajakowanie, loty paralotnią czy helikopterem – żadna z tych atrakcji nie jest mu obca.

Dowiedz się więcej o naszym zespole pod tym linkiem: http://sunsara.pl/#naszzespol

.

powrót do blogapowrót do