Co słychać?

Co nowego w tym tygodniu?

17.04.2016

Ach, jaka to była przyjemna niedziela, rześka i w pełnym słońcu… :). A co nowego w nadchodzącym tygodniu?

Najpierw kilka słów o minionym, kiedy to wzięliśmy udział w spotkaniu z przedstawicielami czołowych agencji turystycznych, działających lokalnie w najbardziej egzotycznych krajach świata.

To logistyczne wsparcie, którego nie da się przecenić. Zależy nam bowiem na tym, aby nasi klienci, dzięki bliskiemu kontaktowi z miejscową ludnością i przyrodą, mogli przeżywać odwiedzane kraje w sposób najbardziej autentyczny.

Takie staranne dobieranie kontrahentów i budowanie wzajemnego zaufania przekłada się bezpośrednio na jakość Twoich wakacji. Jako nasz klient masz prawo czuć, że na każdym etapie Twojej wyprawy otrzymujesz wsparcie oddanych i kompetentnych ludzi – nawet w najtrudniejszych logistycznie zakątkach Ziemi.

W tym tygodniu cieszymy się na przede wszystkim na premiery dwóch świeżutkich programów na naszej stronie www.sunsara.pl

– IRANU (!) oraz
– KILIMANDŻARO

Przy okazji tego drugiego, połączonego ze zwiedzaniem parków narodowych Tanzanii i Kenii oraz relaksem na Zanzibarze, poznacie nowego członka naszego zespołu: zapalonego podróżnika wyróżnionego na tegorocznych Kolosach, specjalizującego się w trawersach najtrudniejszych ziemskich dróg, współpracownika National Geographic… więcej informacji już niedługo Emotikon smile.

Pamiętajcie też, że nie zwalniamy z prezentacjami:

– Już JUTRO, WE WTOREK O GODZ. 19:00 powtórka z opowieści o naszej wyprawie trekkingowo-wspinaczkowej w NEPALU, która zapełniła po brzegi warszawski Południk Zero. Tym razem spotykamy się w Klubie Turystycznym Ekonomistów TRAMP przy Szkole Głównej Handlowej, przy Al. Niepodległości 162 w Warszawie.

– A za tydzień, w poniedziałek 25.04 o godz. 19:30, duży event z naszym udziałem w GDYŃSKIM BLUES CLUBIE przy portowej 9., gdzie zapowiada się komplet widzów na prezentacji o NORWEGII, dokąd organizujemy wyjazd w połowie lipca tego roku.

Miłego poniedziałku i do zobaczenia na spotkaniach z nami!

12973583_10204429930546996_9128597618377395595_o

powrót do blogapowrót do